Doktor v domě? Něco pro mě!
Vítejte na zámku hraběnky de Fleurville! Svobodomyslná vdova a matka dvou dospívajících dcer Madeleine a Camille natáčí vlastní televizní pořad „Čas sexu", ve kterém předává rady v oblasti erotiky. Návštěva v podobě matky a dcery de Rosbourg, které při havárii skončily i s autem v kupce sena na hraběcí louce, a sadistické sousedky Alice Fichini a její submisivní dcerky Sophie poněkud rozvíří poklidnou hladinu hrabského rybníka. Každou chvíli se tady někomu něco stane, a tak musí být doktor Luçon v neustálé pohotovosti. Ještě že černá komorná Elisa zná úžasný lektvar na posilnění potence! Na tomhle zámku prostě zoufale chybí muži! (dopitak)

dopitak

Letní ptákovina o nadržených obyvatelkách jednoho zámku. Matky jsou trochu vydry, ale dcery by asi stály za smočení. Děj je ovšem hodně plytký a jako kdyby se tvůrci nemohli rozhodnout: postaví to (doslova) na mladém doktorovi, který se v komnatách zámku nejspíš usouloží k smrti, nebo tam dají ještě něco jiného. Tak je tu další nabiječ, SM hrátky ve stodole, náznak harcoreparty u rybníka a spousta vaty. ()