Tanečnice Myriam ukončila svoji kariéru po narození syna Serge. V Benátkách se potkala s Pierrem, který pracoval v dražební síni a živil se především paděláním obrazů. Mezi Myriam a Pierrem přeskočila jiskra, která zažehla vážný vztah. Při dovolené se Pierre se Sergem vydali v malé plachetnici na moře. Z výletu se již nevrátili. A tak Myriam nezbývá než vzpomínat na oba své milované muže a navštívit místa, kam by se chtěli podívat. (Snorlax)

mira007

Francouzské vztahové drama, kde se člověk ztrácí v časové orientaci a působí jako změť šotů z youtubu, od romantiky, dramatu, příroda a zvířátka. Docela obsazené známými tvářemi, ale mne to nebavilo. ()

Snorlax

Jen ten konec (nebo začátek?) byl optimistický, ale jinak to snad ani nebyl Lelouch, tolik smutku u něj neznám. Film asi sloužil Ozonovi jako inspirace pro Pod pískem. Za zajímavé bych považovala, že jde o další kanadsko - francouzskou spolupráci, v níž se musí plátnem mihnout alespoň na chvíli hokej. Nebezpečí a náhody jsou překvapivě přímočarým filmem o jedné zoufalé ženě a několika vedlejších postavách. Hudebně se Lelouch přesunul ke swingu, možná také proto se v televizi mihne Claude François coby autor jedné ze Sinatrových písní, tedy Comme d'habitude jako My way. ()