Odvážní

• USA Courageous (viac)

Čtyři muži, jedno motto: "Pomáhat a chránit". Jako služebníci zákona čelí nebezpečí každý den. Jenomže poté, co se tragédie dotkne i jich samých, musí se i tito otcové vypořádat se svými nadějemi, strachem a vírou. Tento zápas jim přinese rozhodnutí, které ovlivní celý jejich dosavadní život.
Spolu s akcí, dramatem a humorem se čtvrtý film od Sherwood Pictures zaměřuje na heslo „obrátit srdce otců k jejim dětem a srdce dětí k jejim otcům.“ Duše budou pohnuty, jejich srdce podstoupí výzvu… výzvu být statečný. (Chorcheus)

anuki odpad!

Tohle že dostalo 69 % ? Tak to si musíte dělat legraci. Jeden z nejstrašnějších filmů co jsem kdy viděl. " Panebože co dělám špatně, co chceš abych udělal ?" :-) "Už jsem řekl rodině, že mi pomůžeš" :-) . Ale zase tady dozvíte, že když vám nějakej vožralej dobytek zabije v autě dítě, tak že dojdete ke spojení s bohem. :-) :-) :-) HRŮZA A DĚS ()

Lucky Eda

Nádherný příběh plný dojetí citů...boha.Bez toho přehnaného křestanství tam mohli dát kecy o morálce apod a dal bych tomu 4 * Bohužel bůh mě nutil u toho usínat.Zachránila to akce a sem tam vtipná scéna. ()

JBpivosaj odpad!

Tak tento film mě velice překvapil a hlavně zklamal. Opravdu tolik vyzývání boha jsem nečekal a po hodině už toho bylo tolik, že jsem to musel vypnout, nic méně nedalo mě to, a film jsem skokama dostal ke konci a čekal jsem nějaký zvrat. Ten se ale nekonal a vložený akční prvek ke konci byl ještě více trapný než celý film. Nijak mě ani neoslovila tragická událost, která se stala. Prostě celkově mě film nezaujal a velice časté modlení a prosby k bohu byly opravdu neúnosné. Díky tomu, že je celý film jen o bohu a nesmyslech tím spojené hodnotím jako odpad, jinak by to možná jednu hvězdu zasloužilo za pokus vyloudit z diváka nějakou tu slzu při již zmíněné tragické události. Blízké ztotožnění s komentářem : Sofia a prengelo ()

hajner

Až príliš orientovaný film na kresťanstvo a princípy s tým spojené. Na môj vkus až príliš veľa náhod a dojímavých scén, ale inak na pozretie neškodné a pre dôchodcovské ročníky oscarové dielo, ale nejak zvlášť mi tento film neprekáža. ()