Černá mamba

(neoficiálny názov)
  • USA The Black Mamba
Krátkometrážny / Športový / Akčný
USA, 2011, 6 min

Krátkometrážní snímek Roberta Rodriguze vypráví o basketbalové superstar Kobe Bryantovi, který si zde po boku Bruce Willise a rappera Kanye Westa zahrál sám sebe. Film byl natočen jako součást reklamní kampaně Bryantových tenisek, Nike Air Zoom Kobe VIS. (lekr)

kingik

Robert Rodriguez natočil reklamu na Nike s nehercem Kobe Bryantem v hlavní roli neohroženého muže jménem Černá mamba. Basketbalista Lakers asi pomalu pomýšlí na to, že až skončí se sportovní kariérou, vrhne se na hereckou dráhu. Může být. Ovšem dát dohromady trio West, Willis a Trejo, to chce opravdu odvahu. Kladně hodnotím pouze režii a Rodriguez tímto u mě padá do temného propadliště kdysi nadějných režisérů. Bylo to opravdu šest dlouhých minut o ničem s divně designovanou obuví. Není práce, tak se bere za vděk i stupid reklama. ()

Czexx

Asi nejlepší kratkometrážní film jaký jsem zatím viděl. Vykradačka svých vlastních filmů, spousta výbuchů, parádní akce, neotřelý humor, hvězdy první jakosti a hlavně .. bezvadný boty. Tahle delší reklama je splněným snem všech fanoušků Nike (a nejen jich). "..chce zničit mojí střelu. - Nejenom střelu, ale i hlavu." ()

Doudis19

Nevím čím to, ale film, ač šesti minutový, v hlavní roli s černochem, ač Kobe Bryantem si prostě užít nedokážu. Nedokážu ty jejich namachrovaný tlamy brát vážně, bohužel. Každopádně za ty prachy, co určitě stál tenhle kraťas, by se dalo natočit alespoň tucet kvalitnějších a především vkusnějších reklam. ()

Marrty3

Bruce Willis, Kanye West a Kobe Bryant v kraťasu ? Komedie. Klasická amerika, bomby, explose, machři a jedna velká reklama. Kobe není můj velký oblíbenec, NBA sleduji ale fandím rivalitním týmům Heat & Celtics, takže i to mě trochu přiklání dát nižší hodnocení. Nicméně nenechám se tím ovlivnit a snímek posoudím z filmové stránky. Efekty a umělci dobrý, zbytek na prd. Bez diskuze 3*** ()

krvavamera

nápad mě baví, provedení ne. baví... jak jinak hodnotit reklamu? boty si nekoupím. ale na film s Brucem Willisem se podívám. v narativu geniálně zasazené cameo jakoby tvořilo středobod, kolem kterého své nemohoucí pařáty malomocně obtáčí zbytek reklamy... a žádné hlášky už na tu bruceowskou nemají, nebo se od ní odvýjí. najky měl mít willis hehehe ()

• Black Mamba je prezývka amerického basketbalistu Kobeho Bryanta. (Sufferer)
  • Rozpočet tohoto "kraťasu" plného hvězd se přehoupl přes 3 miliony amerických dolarů. (gogos)