Řekli mu, že může být tím nejlepší barmanem na světě, ale nikdy nebude tím "pravým" barmanem. Sasakura Rju se z Paříže vrací do Japonska a jeho představa o budoucím životě nemá nic společného s mícháním koktejlů. Jenže zanedlouho ho Kurušima Miwa přesvědčí, aby umíchal dědečkovi drink, po kterém touží, a věc to není vskutku lehká. Po této zkušenosti se Rju rozhodne opět vrátit za bar, kde pomáhá svým zákazníkům nejen s žízní, ale i s problémy s prací, rodinou či láskou. Navíc se na scéně objeví Pan Perfektní, barman rival, který Rjuovi život určitě neusnadní. (Zíza)

Zíza

Tak se mi zdá, že Aiba má čím dál tím horší role a snad i čím dál míň hraje. Jeho roli barmana jsem mu neuvěřila, prostě ani na chvíli. Endingová písnička od Arashi taky stojí za starou belu. Anime jsem neviděla, mangu nečetla, proto netuším, jaký je tam příběh a zdali funguje, zdali je zábavný, tenhle vůbec. Skřípe to. Pořád dokola dokolečka to samé schéma. Nebavilo mě to. Nudila jsem se. A skončila po 6. díle. Víc vidět opravdu už nemusim. Slabé 2*. Přeloženo. ()