Make-Out with Violence

Kamera:

James King

Erin Plew

ricci.s

Tak komédia to nebola, lebo nič vtipné som tam nenašiel, fantasy asi tiež nie, a horor len čiastočne. Skôr to bol romantický film, chvíľami trochu nechutný a zvrátený, ale súčasne aj nezáživný a nudný. Príbeh o Wendy, ktorá jedného dňa zmizla a vrátila sa ako zombík, a Pattrickovi, ktorý sa o ňu staral, pretože ju miloval aj po smrti. Jediné, čo si z toho filmu zapamätám je scénka, ako Wendy žrala krysu. Čakal som viac, a to vo všetkých smeroch. Dokopy sa tam totiž nedialo nič, film mal prehnanú stopáž, kvantum nudných pasáží a neuveriteľne pomalé tempo. Čakal som, že sa to rozbehne v druhej polovici, zase chyba. Vlastne tú Wendy ako zombíka ukazovali len sporadicky a ani nebola veľmi podstatná - aspoň tak mi to pripadalo, lebo väčšinou som sa musel dívať na pocity, vzťahy a zážitky ostatných hlavných hrdinov. Čo sa týka nejakej akcie, tak nula bodov. Dávam len slabých 40% a viackrát si to už nepozriem. Ak čakáte nejaký napinák, tak ruky preč! ()

Dellamorte

V podstate milý snímok a podobné pseudo zombiárny / vampírčiny mám radšej, ako maskáćové infra poskakovanie po chodbách a baterkové snorenie po záverečných tituloch, aby sa štáb vyspal s pocitom dobre odvedenej práce. Ak nevezmem do úvahy " ZOMBIE HONEYMOON " tak " MEIN BRUDER VAMPIER " z nemeckej stajne, rozmrvilo ameriku na prášok. Tu totiž chýbal ten šmrnc, nápad , spracovanie a v tom Európa vedie. Námet recyklovaný, scenár sa zviezol s ním, rěžia sa snažila a nekompletný cast to len odohral, aby to mal za sebou. Zbytočný pokus o filmovú zástavku, no slabosť na podobné snímky moje hodnotenie nepustí. ()