Uneseni

• Španielsko Secuestrados (viac)

Jaimova rodina nestihne oslavit první den v novém domě, do kterého se právě přestěhovala, protože je přepadne skupinka ozbrojenců v kuklách. Jediné, co požadují, jsou peníze a cennosti. Celá věc se však zkomplikuje, když matka s dcerou začnou klást odpor... (TV Horor Film)

Radka_86

Tohle že mělo vypjatou atmosféru? Atmosféra tohoto filmu na mě zapůsobila tak hluboce, že jsem celý film úpěnlivě bojovala s tím abych neusnula. A ti herci...bože tak ošklivou rodinku jsem neviděla ani ve svém rodném městě také přezdívaném "Romov" :-) Pár slušných scén se tam našlo a proto teda aspoň ty hvě hvězdičky a procentuálně max. 30% ()

S.Quentin QUALE

Velmi podobné snímku Mother's Day, kterého nejsem příliš velký fanoušek, nicméně ve výsledku oba působí kvalitativně stejně. Secuestrados je mnohem zručněji natočený, tudíž pravdou je, že kdyby utiskovanými nebyly takový hnusný xichty, který bych sám hned prošlápl a kterým jsem po půl hodině přál to nejhorší, tak bych dal i 4*. No řev sirén je píseň písní oproti těm krávám, to bylo neuveřitelně otravný. Na druhou stranu se zde vyskytuje hned několik polehčujících okoloností, jako je super nápad se zdvojenou kamerou, kdy musíte každým okem sledovat jednu scénu probíhající ve stejné chvíli, nebo taky syrovější a poměrně nečekaný konec. Dívatelné. 65% ()

Campbell

Docela dobrý film, ale já bohužel viděl jako první remake s Cagem takže jsem nakonec nebyl tak odvařenej. I když konec je o něco lepší a ta surovost filmu je parádní, ale třeba rozdělení obrazovky mi nepřišlo tak dobré protože stíhat všechno co je na obrazovce bylo docela síla. Nevím jestli je film dobré označit jako horor spíše bych se řadil k tomu thrilleru. ()

peiton

Začnem pekne od začiatku.Ak som mala pred samotným vzhliadnutím predsudky,tak sú už dávno zahodené za hlavou,a prečo?Spanieli sa ukázali v tom správnom svetle!Konečne som sa po dlhšom čase ,,bavila" až do samotného záveru.Začiatok môže alebo má tendenciu zmiasť diváka.Bol to zámer tvorcov?!Ktovie.Mňa zmiatli.V prvotnom pláne som si vravela či snímok s takýmto druhom psychického teroru odohrávajúcim sa na jednom mieste,má schopnosť prežiť aspoň do polovice.Nielenže prežil,ale dokonca predčil všetky moje očakávania..A to som náročný divák a večný kritik! 80minút odsýpa ako hodinky,brutalita sa tu mieša s hrôzou,neutíchajúcim krikom a uveriteľne stvárnením pocitom strachu mladej hrdinky,ktorá bola ťahúňom na pozadí toho celého.Po celú dobu hl.hrdinky prežívajú teror a bojujú o život ako levice,čo sa im aj očividne darí SPOILER,aby nakoniec zomreli tak jednoduchým a bezbranným spôsobom,bez možnosti akejkoľvek sebaobrany.Nie,záver neprekvapil,no minimálne šokoval.Silné 4 hviezdy. ()

Goldbeater

Extrémě sadistická řežba. Nechápu zdější odpadovou mánii, která se snad převrhla v davovou histerii, nebo já nevím, ale tenhle snímek odpad teda rozhodně není. Působí svou stylizací nepříjemně reálně, což považuji za plus. Scénář je sice spíš odvar, než odvaz, ale nemusí to být nutně negativum. Ve finále do sebe všechno pěkně zapadalo, tak nevidím důvod, proč tenhle film zatracovat. Závěr by mi u jiného snímku nemusel úplně sednout, ale tady už je vám po 80 minutách drastických a krvavých scén prakticky všechno jedno. Upřímně, byl jsem po zhlédnutí ještě dlouhou chvíli neklidný, asi se teď zlodějů budu bát trochu víc. Zajímavé. ()

• Film se skládá z 12 dlouhých záběrů. (Zdroj: en.wikipedia.org) (baronGrga)

Španělé, kam se podíváš

Španělé, kam se podíváš

16.02.2014

Španělská kinematografie se v posledních letech díky několika talentovaným tvůrcům s velkými hity stala velkým dodavatelem kvalitních hororů a thrillerů. Tento trend se dále rozvijí s tím, že přední… (viac)