House of Purgatory

Marze

Čtyři teenageři hledají legendární dům a brzo si uvědomí , že dům zná všechny jejich tajemství. A každé tajemství je použito proti nim. ()

George Stobbart

Halloweenske horory ja rád! A veľakrát mi pri nich nevadia ani tie lacnejšie či prázdnejšie kúsky, avšak toto bolo tak nudné a VYČERPÁVAJÚCE, že som sa v závere fakt bál. Že skôr odumriem ako to dopozerám. Až 2* za to, že som to pozeral na 2x a už akosi nepamätám, čo tam bolo včera:) ()

kaylin

Asi se nedalo čekat, že americký snímek „House of Purgatory“ bude nějak extra originální, až na nějakou základní zápletku, která nezní špatně, takový prostě není. Jede si jen na klasiku – čtyři mladí lidé, kteří se musí postavit sami sobě a také něčemu děsivému. To je provedeno spíše jednodušší cestou a nic závratného vás po hodinu a čtvrt sledování filmu „House of Purgatory“ nečeká. ()

ricci.s

Niečo podobné ako "House of Fears", akurát že minimálne o polovicu slabšie. Štyria teenageri sa vydajú do strašidelného domu prežiť jednu noc. Problém je len v tom, že každý z nich má nejaké malé tajomstvo, ktoré čoskoro vyjde najavo, a príjemné to rozhodne nebude. Spočiatku to vyzeralo celkom nádejne, ale nijaké desivé peklo sa žiaľ nerozpútalo. Gore úplne chýba, zľaknúť sa taktiež veľmi nedá, masiek sme sa žiadnych nedočkali. Plusom je vlastne len výborná hudba a niekoľko atmosférických momentov, kedy divák márne čaká, že konečne niečo zaujímavé vylezie. U mňa premrhaný potenciál, no pozrieť sa to dá. ()