Tři kamarádi - Jeff, Mike a Greg, žijí ve městě, kde vypukla nákaza, která mění lidi na zombies. Pro přežití a zachránu svých přátel musí použít své zkušenosti, které nabyli hraním her. (zahubicku)

ElBeatbox

Poloamatérské dílo inspirované hrou Dead Rising jsem si jakožto fanoušek této hry a vesměs všeho co se týká zombíků nesměl nechat ujít a nakonec jsem si ho oblíbil a denně doufám v další pokračování, Zajímavý a zároveň v mnoha případech vtipný scénář o tom jak se třem mladíkům z Los Angeles povede úspěšně bojovat s nákazou, při které se obyvatelé města mění v krvežíznivé potvory, které zajímá jen sežrat pár těch mozků nic netušícím obětem a to vše jen díky počítačové hře. Sem tam by se mohlo objevit trošku víc akce, ale na druhou stranu jak již bylo řečeno jde o poloamatérský počin a již takhle musí být náročné udělat pár zajímavých speciálních efektů, aby to nevypadalo jen jako nějaká plácaná pro děti. Jediné co bych tomuto (jinak mistrnému dílu a to hlavně díky nápadu) mohl vytknout, je to, že titulky celkově trvají skoro stejně dlouho jako celý díl a tudíž jsme rádi pokud celkový děj má v jedné epizodě alespoň 10 minut. Ale jinak dávám pět hvězdiček. ()

Kreveta.punk

Ideální zábava nejenom pro pařany zombie her, ale i pro ty co maj rádi zombie filmy a chápou prdel. Skvěle jsem se bavil...jinak nejlepší vynález - kečupová tryska. ()

RiverJohny

Rozhodně nejlepší internetový seriál co znám. Kdyby vypukla zombie apokalypsa, tak právě tři hrdinové z tohoto seriálu by byli ti, se kterýma bych byl v největším bezpečí. Narozdíl od ostatních si nemyslím, že seriál ubírá tempo a klesá dolů. Myslím si, že je stále na co se koukat a já vždy s napětím čekám další díl. A hláška s Xboxem? No jeden s nejlepších momentů co jsem viděl. ()