Blubberella

• Kanada Blubberella
všetky plagáty

Blubberella (Lindsay Hollister) je damphír. Napůl člověk, napůl upír. Jejími koníčky jsou procházky po pláži a zabíjení nácků. Osm set let starého upíra potkáváme v roce 1940, kdy se snaží pomáhat protiněmeckému odboji v přepadávání vlaků se zbraněmi. Při jedné takové "loupeži" stvoří Blubberela nechtěně nového upíra. Jedná se o jednoho nacistického komandanta (Michael Paré). Díky svému neutuchajícímu a nikdy neukojenému hladu tak dá vzniknout myšlence o nesmrtelnosti nacistické armády. Nacistický doktor (Clint Howard) se poté snaží vyvinout druh krve, která po vypití udělá z člověka upíra, který může žít i ve dne. Tento "lék" chce doručit Adolfu Hitlerovi (Uwe Boll). Blubberella se vydává na krvavou jídelní cestu, aby této pohromě zabránila. (Terva)

evilmind

Seru na to, kolik hodnocení "odpad" už tu film nasbíral, nebo na to jak moc modní zrovna letos je nadávat na Uwe Bolla - tohle je prostě krystalická nevázaná zábava, neomezovaná obsahem ani formou. Kuriozní způsob vzniku v kulisách Bloodrayne 3 to pak jen umocňuje, pokud tu informaci před projekcí máte k dispozici. První wtf si odbudete už nazačátku, kdy prostorově rozměrná hlavní superhrdinka v roce 1940 používá mobil, a domlouvá si rande na internetu na židovské seznamce, a dál je tak možné už prostě vypnout mozek, a jen si užívat, z čeho všeho si Uwe dokáže dělat srandu. Dělá si ji hodně často i sám ze sebe, a rozhodně asi není moc filmů, co vtipkují opakovaně na téma židovských transportů do lágru (ve vlacích s ostudným nedostatkem jídelních vozů). Určitě by se našlo pár hodně divných scén (s matkou, částečně s Hitlerem), občas oscilujících po všech stránkách na hraně Troma kvality, ale na druhé straně je dost vtipů prostě geniálních, a opravdu nechápu, proč to tolik lidí odmítá vidět... O čem byla Bloodrayne 3 už si tak naprosto nepamatuju, ale na některé scény Blubberelly nezapomenu nikdy. A vo tom to je. ()

ricci.s

Ten jeden bod dávam len preto, lebo si myslím, že to bol Uweho úmysel natočiť čo najväčšiu kokotinu, aby si pochutnal na odporcoch svojich filmov. Ako už iste viete, jedná sa o paródiu na BloodRayne 3, a keďže ten film bol už vopred odsúdený na zánik, tak si najskôr povedal: Keď sa vám nepáči sekačka so sexy kočkou v hlavnej úlohe, tu máte monštruózne prasa a môžete byť spokojní. Blubberella likviduje fašistov naozaj originálne: Varechami, valčekmi na cesto, gigantickými prsiami, alebo... (veď uvidíte v závere - ak sa vám vôbec podarí k nemu dopracovať). Je to samozrejme sračka, ale takto to asi malo byť, a už sa teším na ďalšie vulgárne reakcie :-) ()

-bad-mad-wolf- odpad!

Já jsem teda celkem realista, ale tímhle filmem Boll diváka regulérně proklel. Zrecyklovat svůj poslední majstrštryk (Bloodrayne 3) tak, že do jeho kulis nasadim reinkarnovanýho brontosaura, to už chce hodně velký sebevědomí. Mimochodem, jakej smysl má točit parodii na film, kterej neviděl kromě Uweho kamarádů, filmových sebetrýznitelů a členů sekty štěpení neuronu nikdo? ()

Morholt odpad!

Třetí BloodRayne jsem neviděl, protože s Uweho dampírkou jsem se rozloučil už po prvním nástřelu a stejně tak jsem byl mnohokrát rozhodnut říct "Sbohem!" i Mistrovi, ale zvrácené nutkání vidět čas od času něco opravdu špatného mě vždycky vrhne zpátky do Uweho náruče. A Boll nezklamal. Nabídl mi jeden ze svých nejhorších filmů s odpudivým a netalentovaným stvořením v hlavní roli. Snad nikdy jsem neviděl něco tak zoufale, zoufale, zoufale nevtipnýho. Po tomhle mě zase chuť na špatné filmy na chvilku přejde. ()

Korbitch odpad!

Naprosto nejčistší odpad, který jsem kdy udělil. Nejenže je Boll vypravěčský retard, on si snad ještě myslí, že je vtipnej. Asi tak, kdyby mi bylo 10 let nebo měl mozek kapacity sýrové topinky, nejspíš bych se válel smíchy. Sorry, Uwe, táhne mi na třicet a na podobný sračky vážně nemám chuť, čas, náladu a už vůbec ne nízké IQ. Každopádně natočit to takhle tragicky, to chce taky řádskou dávku "nadání". ()

• Ve scéně, kdy na začátku Blubberella (Lindsay Hollister) ukradne vojákovi sendvič, lze zahlédnout velice amatérskou figurínu mrtvého vojáka. (ricky4)
  • Ve filmu si cameo roli Adolfa Hitlera zahrál režisér Uwe Boll. (Terva)
  • Přestože se děj příběhu odehrává v roce 1940, objevují se ve filmu vynálezy jako notebook, mobilní telefon a GPS a osobnosti z pozdějších dob, například Elvis Presley. (ricky4)