Milá rozprávka o lásce a strašidelném salóně krásy.  I přes to, že mladík Jakub po celý rok poctivě sloužil bohatému sedlákovi, spravedlivé odměny se nedočkal. A tak se vydal do světa, kde postupně potkal vodníka, bludičku, vílu, ale hlavně trojici svérázných čarodějnic - prababu Filoménu, babu Agátu a nejmladší Esterku. Když z nedalekého zámku přinese myška - tulačka do lesa obrázek krásné Klárky, Jakub se do ní na první pohled zamiluje. Klárce však hrozí nebezpečí ze strany knížete Darjabáda, který potřebuje její mladé srdce k tomu, aby se stal znovu mladým a hlavně nesmrtelným... (oficiálny text distribútora)

neo101

Tohle jsem hodně nepobral. Hrozný Přeučil, hrozná hnusná princezna či co to je, hrozná Vondráčková a homomládenec blonďáček. ()

cartyci

Keď som bol malý tak sa mi táto "rozprávku" strašne páčila hlavne pre Luciu :) avšak po súčasnom zhliadnutí hviezda len za pesničku. ()

AndreiRanger

Základ zajímavý, ale ve výsledku to vypadá, jako kdyby někdo přišel a vystříhal tak třetinu filmu, aby se vešli do stopáže a rozpočtu ( jinak si tu kolísavou kvalitu opravdu nevysvětlím). Herecké výkony taktéž horská dráha, Klárka i Jakub rozhodně vyměnit herce! Zbytek zajímavý;-) Nejvtipnější scénka: " Kde je dědeček?" - "Tady jsem!" :-D Hop a je tu dědeček :-)) Hudební podtext od Lucky Vodndráčkové je milý. V součtu film neurazí ani nenadchne. Být to německá pohádka, bylo by to víc hvězd, bo oni tyhle osekaný verze točí furt, ale mi máme navíc! ()

Časové pásmo bolo zmenené