Odboj

(neoficiálny názov) (seriál)
  • USA The Resistance
všetky plagáty

Dej seriálu sa odohráva v ďalekej budúcnosti, kde celé ľudstvo postihol mor. Je tu protilátka Noxe, tá však mor nevylieči, ale len potláča príznaky. Noxe môžu získať obyčajní ľudia za "kredity", ktoré sú drahé, a preto dochádza k častým nepokojom. Skupina ARM sa snaží vymaniť ľudí spod otroctva Noxu a nájsť liek, ktorý chorobu vylieči. Na to však potrebujú DNA neinfikovaného človeka. (BoncheR)

viperblade

Představte si nedalekou budoucnost, kde vypukne mor, na který není lék. Je pouze látka zvaná "Nox", která mor dočasně zpomalí, ale musíte si Noxe brát pravidelně, jinak zemřete. Samozřejmě, že tuto látku prodává pouze jedna společnost, která na ní těžce profituje a tak, skupina odvážných, vytvořila Odboj. Tak tohle je premisa tohoto web seriálu, který má (doufám prozatím) osm dílů (z nichž každý má cca pět minut). A musím říct, že se na to dívá pěkně. Na to, že to je web seriál (který určitě nemá rozpočet nijak velký) vypadá akce skvěle, stejně jako přestřelky. Navíc, jednu z hlavních rolí zde hraje Katrina Law, kterou znám ze seriálu Spartacus: Blood and Sand. Doufám, že se na natáčení pokračování seženou peníze a vřele doporučuju každému, ať obětuje necelých 40 minut svého života a zhlédne tento seriál. Např. zde ho najdete celý online i s českými titulky. 70 %. ()

BoncheR

Seriál chodí na VideaČesky.cz . Je to len zopár (8) epizód ale bohvie čo to nieje. Je to pomerne dosť násilný seriál, nemá ani nejako extra rozvinutý príbeh....Čo ja viem ej to taký.. šedý priemer. ()

Hapretor

Toto byl seriál ??? Já myslel, že je to trailer k filmu. A proč na 8 dílů ??? Nechápu !!! Nebylo by lepší udělat z toto spíš minifilm ? - cca 40 minut ? Protože to nebylo špatné. Jen zbytečně utlé. Proč se to více nerozvedlo ??? Velmi nadějné. ()