Starobylá tetování

(TV film)
  • USA Ancient Ink

Tetování nikdy nebylo populárnější než v současnosti. Po celém světě ho mají stovky milionů lidí a spousta z nich se s jednou kérkou nespokojí a svoje tělo zdobí dalšími obrázky, pro které se nebojí vybírat stále choulostivější místa. Ale proč se vlastně nechávají lidé tetovat? Jak a kde tento zvyk začal? A jak dlouho trvalo, než se z kmenového rituálu stala módní záležitost? I to jsou otázky, které zajímají Craiga Reynoldse. Tento sympatický chlapík projede celý svět, aby na ně dostal odpovědi. Sám už několik kérek má, ale pohrává si s myšlenkou, že si na svých cestách pořídí pár dalších. I za tu cenu, že ho to bude pěkně bolet. (oficiálny text distribútora)

T600

Krásný dokument. Musím na rovinu říct, že bych si bělmo nikdy potetovat nenachala a ani ze sebe nehodlám udělat vyšívaný polštářek, ale musím říct, že dokument byl velice zajímavý. ()

Angus250 odpad!

Tito uboziaci, tuziaci byt stredom pozornosti alebo prislusnosti ku kmenu vypatlano - pocarbanych, niekedy ani sami nevedia, ake napisy maju vykerovane (co znamenaju), pravopisne chyby, nezmysly, hviezdicky, blesky, lebky (ako inac - hlavny motiv - no vysvetluj to potom svojmu decku)...Minule som bol v jednej banke a zamestnankyna sa neuspesne rukavom bluzky snazila zakryt rozpitu o nicom kerku (ostnaty drot) na bicepse, (uz brusenu), vyzerala otrasne. Ja by som teda pokerovaneho (pokerovanu obzvlast) neprijal do firmy, aj keby bol jediny odbornik na danu pracu na svete (snad reprezentuje firmu)...Preco asi v USA si pokerovani v statnej sluzbe (policajti, hasici) musia v sluzbe carbanice zakryt? Hlavne krasne Slovenky sa vedia dobre carbanicami dojebat (a to si myslia, ake su s nimi UUUZASNE...) Ved predsa im to povedala naj kamoska a ta by predsa neklamala...Vsetci ostatni, co to odsudzuju, su nemoderni primitivi, co tomu nerozumeju...ALE...Par rokov to vyzera ako-tak, potom sa to rozpije a o 10-20-30 rokov otras. Nehovoriac o tom, ze motiv vyjde z mody...Urcite existuje pomer vysky IQ vzhladom k tetovaniu, ja som este potetovaneho lekara, architekta, sudcu, pravnika, inziniera, vedca ci bankara nevidel...Ak sa aj nahodou nejaky najde, je to len jeden z 1000-vynimka, potvrdzujuca pravidlo...Zato pokerovanych vyhadzovacov, motorkarov, kuriev, basmanov, radoby rockerov, narcisov, boxerov, zlatokopiek je pozehnane...A, SAMOZREJME, SU NA SVOJE POCARBANIE HRDI...Vrelo odporucam pozriet si "Najhorsie tetovania Ameriky" na Discovery Showcase a potom si dat na celo vytetovat pohlavny ud alebo rodidla, podla pohlavia tetovanej osoby...SAMOZREJME FAREBNE A ESTE ZA TO DOBRE ZAPLATIT!!! A KED TO BUDES CHCIET DAT DOLE, ZASE ZAPLAT!!! Ved komu sa nepaci zubata zebra Hamsik alebo Skrtel? Spominani pocarbani sasovia maju sice miliony, ale nevedia napisat slovo bicykel...Je zaujimave, ze Sagan, Toth, Schwarzenegger, Sade Adu, Cruise, Belmondo, De Niro, Hoffmann, Delon, Michael Douglas, Weawer, Lucy Liu, Jodie Foster, Uma Thurman , Julianne Moore, Lee Curtis, David Gilmour, Phil Collins a mnoho inych skutocnych umelcov, spevakov a sportovcov pocarbani nie su - nepotrebuju to. PRECO ASI? Inac mi v tomto dokumente chybalo, ze japonsky dedo, za ktorym vraj chodia dementi z celeho sveta, netetuje aj zalude, miesky a pysky ohanbia. To by bolo nieco!!! ()