Han22

Ano, tenhle borec je frajer. Sice mi jeho recenze kolikrát hnou žlučí, protože totálně shodí nějakou mou dětskou klasiku (vlastně většina recenzí je na moje dětské klasiky!), ale čert to vem, je to vtipný. Na AVGN sice nemá, nicméně jejich mnohodílná Epic War, napříč oběma pořady, vrcholící monumentální finální bitvou plnou béčkových efektů považuju za to nejlepší co jsou kdy na youtube vidět. A jeho recenze 11 nejlepších epizod Batman: Animated Series mě přiměla, abych si tenhle geniální seriál postahoval a skouknul. ()

Ištván87

Člověk s ním nemusí souhlasit, ale je s ním prdel. Videa od Douga Walkera jsem objevil teprve nedávno, ale právě sérii Nostalgia Critic jsem si dost oblíbil. Vynikající hlášky, občas recenze, které se přizpůsobují a jsou ovlivňovány příběhy filmů, které Critic právě probírá, running jokes, a v neposlední řadě týmovky s dalšími členy Channelu Awesome, to je pěknej způsob, jak trávit večery. Pro správnou náladu je nutné přistoupit na fakt, že Nostalgia Critic je jenom role a ne všechny film, které Walker v této poloze recenzuje, opravdu nesnáší tak, jak se snaží předkládat. Je to prostě dobrá zábava, ač mě sem tam nějaká ta recenze taky slušně nasere, proTOŽE TEN ČURÁK SI SNAD MYSLÍ, ŽE BY TO DOKÁZAL LÍP, PŘIČEMŽ UMÍ JENOM HYSTERICKY VŘEŠTĚT NA VŠECHNY STRANY A PŘEDSTÍRAT, ŽE SEŽRAL VŠECHNU MOUDROST SVĚTA!!!!!!!!!!!!!! Walkere, uvědom si, že nejsi středem vesmíru a že jsi na sebe vzal tuhle odpovědnost ty sám, takže se podle toho taky, do hajzlu, chovej!!!!! Já jsem Ištván87. Chlap, co k tomu napíše komentář, abyste vy nemuseli. ()

Kucndo

Pokud se vám nějaký film celkem pozdával a připadal přinejmenším slušný, tak se nedívejte na recenzi toho filmu právě od tohodle týpka. Ten týpek s brýlema naprosto zničí vaše mylné představy a nacpe Vám ty svoje o tom, jak nejhorší film to je. Má neskutečně moc dílů, o hodně víc, než třeba AVGN, což je fakt dobré, aspoň se to jen tak neokouká. Každopádně díky němu si rád všímám kravin ve scénářích filmů, tedy hlavně v dialozích :D ()

JamesSi

Celkem dost se to odráží mezi trapností a celkem slušnou americkou komedií. Samotné recenzování filmů je lehce nadprůměrné. Jednou za čas mi epizoda nevadila, ale celkově to není pořad, který by mě bavil. Edit: Walkera jsem přestal sledovat už možná 7 let zpět, ale když jsem se nedávno podíval na nějaké novější epizody "Pink Floyd: The Wall", "Mad Max" ukázalo, že se z toho stal už 100% odpad a jen hromada referencí s občasnou příšernou stupidní """"recenzenskou"""" pointou. Nevím jestli je to tím, že mi není 13 let a nebo tím, že se to skutečně zhoršilo, ale je to fakt odpad. Pokus o vytvoření "recenzenského univerza" je také dost trapný. A to nepočítám ještě věci, které se ukázaly, že se dějí v pozadí (ChangeTheChannel kontroverze). ()

Colonist

"Hello, I'm the Nostalgia Critic, I remember it so you don't have to!" Díky, že nemusíme. Angry Video Game Nerd recenzuje špatné hry, Nostalgia Critic špatné filmy. A oba jsou v tom, co dělají, výborní a neuvěřitelně zábavní. Plně si Critica ovšem vychutnáte při chronologickém sledování, pak pochopíte každý running joke a narážky na předešlé recenze. Edit 2018: Musím snížit hodnocení, už to není, co to bývalo. Posledních pár let jsou recenze plné trapných skečů a nejrůznější kontroverze, které se kolem Channel Awesome vyrojily, způsobují při sledování jistou pachuť v ústech. Už na Critica nekoukám pravidelně, vybírám si pouze videa, jejichž téma (recenzovaný film) mě zaujme. ()

• Většinu vtipů, které během jednotlivých epizod z úst Kritika (Doug Walker) zazní, vymyslel bratr Douga Walkera Rob, který je zároveň spoluautorem a kameramanem pořadu. (eMeMko)
  • Prvních 14 epizod bylo nahráno a vystaveno na Walkerův YouTube kanál v roce 2007. Když byla videa v roce 2008 z YouTube stažena kvůli problémům s autorskými právy, Walker založil svoji stránku ThatGuyWithTheGlasses.com, kde pokračoval s tvorbou pořadu a každý týden vytvořil novou epizodu. (eMeMko)