Faktor strachu

• Veľká Británia Fear Factor
všetky plagáty
Reality-TV
Veľká Británia, 2002, 60 min

Máte dost odvahy překonat své fobie? Bojíte se výšek? Sníte za tučnou odměnu cokoli? Soutěžícím v této adrenalinové show odvaha rozhodně nechybí... (oficiálny text distribútora)

Ukubumbahoo odpad!

Vynikající ! Snědli jste a udělali jste ty nejodpornější věci na této planetě! Vaší stupiditu oceníme penězi, užijte si je a přijďte znovu, vlastně ani nemusíte, kdyť zájemců je dost, akorát se postavte na konec té dlouhé řady. ()

milhouse333

Nudný bráška amerického drsňáka. Nudný nejen moderátorem, úkolama, ale i samotnýma soutěžícíma, kteří jsou oproti američanům měkoty a polovinu úkolů prostě vzdají. ()

DjsVorel

K tomuhle se musím vyjádřit. Jsem poměrně konsternována tím, že lidé hodnotí lépe americkou verzi Fear Factoru. Nemůžu si pomoct, ale pro mě jednoznačně na plné čáře vede Británie. Právě proto možná, že americký faktor má moc Ameriky. Já osobně i jako moderátora mám radši Eda než Joe. Ale tak každý máme jiný vkus. ()

KeiGe odpad!

Silně nechápu, jak se může někdo dívat na to, jak někdo žere zkažená vejce, hmyz, prasečí dělohy nebo si jen strká do huby obrovské pavouky nedej bože když se jimi nechá olézt od hlavy až k patě. Tohle není show o strachu jako spíš o naprosté nechutnosti! A samozřejmě kreténech, kteří jsou tohle schopní podstoupit.... FUJ! ()

Celuška

Základním principem téhle reality šou je to, že dva týmy se třemi členy plní tři úkoly, které jsou fyzicky nebo psychicky náročné a ten tým, který poslední úkol zvládne nejrychleji nebo nejlépe, získá nashromážděnou finanční odměnu. Protože jsem "začínala" na americké verzi s charismatickým Joe Roganem, ze začátku jsem si nemohla zvyknout na britského moderátora Eda Sanderse, ale časem se to poddalo :) Když vydržíte dívat se na nezvyklé úkoly (nejčastěji je jeden o výšce, druhý o vodě a ten třetí o konzumování něčeho nechutného), budete se docela dobře bavit. ()

hedgi odpad!

Šokovat za každou cenu a vyždímat z toho co největší sledovanost. Pořad zaměřený na fascinaci vším nechutným, odporným. Nenazval bych to show a ani s adrenalinem tohle nemá nic společného. Pořad je podle mého za hranicí vkusu a navíc v něm vidím riziko špatného vzoru pro děti. Tohle by tolik nevadilo, když by to nebylo vysíláno v běžném pozemním TV vysílání. ()