Niktorius

Farah Khan umí točit, pitvořící se Akshay Kumar umí být opravdu zábavný, Katrina Kaif má herecky na víc, než jen na sebeparodicky přeafektovanou husu. Základ by tedy byl, ale tentokrát to bohužel nějak nevyšlo a Tees Maar Khan - i s jasnými stopami Farahina rukopisu a neustálým spoofování známých filmových hitů - daleko víc než vynikající Om Shanti Om nebo Main Hoon Na, připomíná zpackané a ukřičené Kambakkht Ishq - jen obohacené o několik málo skutečně vtipných nápadů a lepší hudební scény. První dva režisérské počiny slavné choreografky patřily ke špičce novodobého masala filmu, Tees Maar Khan naopak prozkoumává současné bollywoodské dno a zuřivě zkoumá, jestli náhodou pomocí předpubertálních "vtipů" o homosexualitě a barvě pleti není možné klesnout ještě níž. Ale lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem se u toho nudil. ()

kaylin

Tak tady už je to pitvoření dotažené do konce a jako kdyby bylo v podstatě hlavním smyslem, všechno ostatní je podružné. Místy dovede zaujmout nějaká píseň, místy nějaký záběr na herce, ale jinak zde není nic, co by bylo dobrým důvodem k tomu se na snímek podívat. Tenhle snímek se nepovedl. ()

• Spisovatel, novinář a filmový kritik Anupama Chopra prohlásil ve vysílání indické soukromé televizní společnosti NDTV, že film má velice nízké IQ. (Terva)