Rychlé Šípy

(študentský film)
všetky plagáty

Co se stane s Rychlými šípy, když vyrostou a dostanou se do dnešní pohnuté doby? Na ulicích už nedominují špuntovky a kamení, ale zbraně a heroin. Krátký snímek plný akce, humoru a mléka. (malejMatej)

Psema

Směšná sračka, která víc než absolventský film připomíná práci studenta prvního ročníku, baštícího příliš Okrsek 13 a Michaela Baye. Foglar rotuje v hrobě snad ještě teď. ()

easaque

nejdřív mě na tomto krátkém filmu zaujalo propojení party Rychlých šípů se současností, ale v průběhu kvůli zpracování i hercům mi to zničilo veškeré iluze a výsledný dojem je mizivý. Nepropracované, samolibé ... prostě slabá hvězdička. [ PŘÍBĚH: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 0 (3*MAX) ] ()

Cloud

Že se nestydíš hodnotit vlastní film a ještě plným počtem, Matěji. :D Moc velká škoda herců, lokací a námětu (za ty 1 hvězdička). Film sklouzl jen k zcela povrchnímu humoru (pokud je). Kouzlo předlohy je pryč a není nahrazeno ničím nový. Rychlé šípy jsou pouhá nálepka. Asi tak jako když točí Uwe Boll filmy podle her, které s nimi nemají vnitřně nic společného. Naprosto nevyužitý potenciál! p.s. Jestli ještě upravíš ty animace, tak to bude na 2 hvězdy. ()