Satan's Touch

všetky plagáty

Bojující majitel obchodu s potravinami uzavře se Satanem dohodu, která mu dá moc hrát v kasinech Las Vegas a Atlantic City bez prohry. Nicméně jeho dohoda je ohrožena, když ho šéf kasina začne podezírat z podvodné „vítězné série“. (JasonCZ)

JohnMiller

Uzatvorená torrentová stránka Cinemageddon dáva každý týždeň na freeleech jeden film a keďže nemám momentálne výkonný internet, tak som kvázi odsúdený na ne. Satan´s Touch bol jedným z nich a že sa jedná o hrdzavú "perlu" zabudnutých filmov ma ani neprekvapuje. Ide o poloamatérku snímku ktorá sa nakrúcala možno v troch ateliéroch. Príbeh sa točí okolo obchodníka ktorý sa rozhodne s rodinou stráviť dovolenku v Las Vegas, z nejakého dôvodu mu diabol dá schopnosť vždy vyhrať v Black Jacku, takže problémy na seba nenechajú dlho čakať. Ide o nudný starý flick avšak celkom obstojne zachytáva závislosť na gambleovaní. V jednej scénke chlapík tak ozrutne prepadne závislosti že príde o takmer všetky peniaze, ochranka ho vyprevadí preč pred herňu a on pobláznený začne hádzať peniaze do zmenárne odkiaľ mu začnú padať drobné. Myslí si, že vyhráva. Ide o film ktorý môže zostať pokojne zabudnutý, keďže sa tu nenachádza nič až na jednu či dve scénky ktoré by dokázali pobaviť aj fanúšika starín. ()