V hlavní roli Dave, otec čtyř dětí, který je najednou na vše sám, poté co jeho žena nečekaně zemře. Dokáže překonat bolest a najít v sobě sílu znovu milovat? (Sigarni)

emma53

Vcelku předvídatelně končící minisérie, ale moc příjemně se na ní dívalo a navíc s naprosto skvělým Davidem Tennatem, který se silně dostává do popředí mého zájmu společně se seriálem Broadchurch, kde hraje také jednu z hlavních rolí. Jen s tím Mattem, kterého hrál Warren Brown, tam bych asi trochu přepsala scénář, protože to je další z mých novějších hereckých favoritů a já ho docela litovala, měl tady chudák dost nevděčnou roli:-) ()

VenDulin85

Trochu jsem se tohoto dramatu bála, hlavně toho, že bude slzopudné.. a taky že jo, ale dalo se to utáhnout, byť bylo trochu nezvyklé vidět Dejva v téhle herecké póze. Nejvíce mě dostala scéna (kterou tam vícekrát zopakovali), kterak Ritu srazí to nešťastné policejní auto, ve všech čtyřech dílech nebylo nic zkázonosnějšího (byť se to tam hemží dětmi všeho věku) a tvůrce jsem za to nenáviděla. Přesto jsem ráda, že do roli Rity obsadili Lauru Fraser, se kterou již David hrál ve Vzpomínkách Casanovy a i s Suranne Jones tvoří dobrou dvojku. Když už tu hážu jmény jako okvětními lístky, nesmírně mě potěšil Rupert Graves (alias Greg Lestrade z Sherlocka) v roli movitého právníka. K příběhu samotnému nemám výtek, Britové umí dobře natočit drama, aby se vám z něj svíral hrudník, ale umí to udělat tak, že trpíte dobrovolně a rádi a když odcházíte, slyšíte sami sebe říkat "tak zase příště natočte něco fajn.." ()

hellstruck

Jak už je zde zmíněno, mám dojem, že nadprůměrné hodnocení pramení z velké obliby Davida Tennanta. Mně se od první minuty chtělo smát, a to se mělo jednat spíše o drama. Tak uměle zahraný smutek jsem ještě nikde neviděla. A to, jak z Tennanta během úmrtí své ženy - přestože byl na druhém konci města - vypadlo "Miluji tě" byla asi nejabsurdnější a nejdebilnější scéna, jakou jsem kdy viděla. Kromě toho, zpracování je tak okatě televizní, že připomíná Ulici nebo Ordinaci v růžové zahradě. Pokaždé, když začala hrát hudba, měla jsem chuť to ihned vypnout. Pilot jsem překousala, ale při dalším sledování bych si zřejmě musela vytrhat všechny vlasy a dát odpad. Na britský seriál obrovské zklamání. ()

BarryLyndon

Je to celkem fajn, mělo to několik silných momentů, ale jinak takový nadprůměr. Je to víceméně po štěku ve Fright Night moje první herecká zkušenost s Davidem Tennantem a nějak se nemůžu rozhodnout, jestli umí hrát nebo ne. On tam střídá špičkově zahraný scény s taškařicoidním přehrávání, za který by se nemusel stydět ani Kessler Knigge z 10 dinge die sie nicht tun sollten. Fakt nevím, co si o něm myslet. ()

misterz

Začínalo to trochu chaoticky, ale veľmi rýchlo sa dá na to zvyknúť. Nie sú tu žiadne prestoje a psychológia jednotlivých postáv je tu celkom slušne rozobratá. Celkom ako z bežného života, žiadne kudrlinky ani presladené gýče. To prostredie bolo tiež krásne. A na svoje si prídu aj milovníci britskej angličtiny, respektíve škkótštiny. Veľká spokojnosť, slušný nadpriemer.  80/100 ()