Červená knihovna

(TV film)
všetky plagáty

Televizní inscenace divadelní hry Arnošta Goldflama o mezilidských vztazích. (oficiálny text distribútora)

BigBang

Je to p. Goldflam, takže se tam najdou drobné chuťovky; a málokdo asi dovede předvídat, jak se to dál vyvine. Ale celkově ten text mě nezaujal. ()

Rodriguez odpad!

Taková uřvaná červená knihovna o jedné ženské a jejím nevydařeném vztahu. Přes držku by měl dostat autor projektu, že vysral na svět takovou sračku. 0% ()

farmnf odpad!

Naprosto kretenská insenace, kde jedna hnusná kráva něco mele a do toho nastavují světla a odstraňují banány.  To ten Balajka měl mozek ze sádry? A goldflam, takový schopný žd, proč toto psal. Franz Kafka by mu rozmlátil hlavu. ()

Fifer

Myslím, že ani v divadle by mě tak dlouhý monolog nebavil, natož jako televizní inscenace. Kdyby to byl 10 minutový sketch, tak neřeknu, ale 40 minut je k nepřežití. ()

hermiona

Vždycky jsem si myslela, že moc mluvím. Ale jsem si jistá, že za 40 minut jsem nikdy neřekla tolik slov co hlavní postava tady. Nejdelší a nejnudnější monolog v mém životě. Mělo to zůstat u toho divadla, jako one-woman-show. Odtrpěno celkem dvakrát, protože jsem si po létech nepamatovala pointu. Myslím, že za pár týdnů si ji nebudu pamatovat zas. Není o co stát. ()