Strážca spravodlivosti

• Česko Strážce spravedlnosti (viac)
Kanada / USA, (2011–2012), 19 h 30 min (Minutáž: 45–90 min)

Steven Seagal, J. Anthony Pena, Meghan Ory, Gil Bellows, Philip Cabrita, Byron Mann, Sarah Lind, Warren Christie, Adrian Holmes (viac)

Elijah Kane (Steven Seagal) vedie tajnú policajnú jednotku, ktorá pôsobí v okolí Seattlu. Spoločne so svojou zástupkyňou Juliet a ďalšími troma členmi tímu – Masonom, Sarah, a Radnerom sa vydávajú do severozápadnej časti Spojených Štátov, aby sa stretli s nebezpečným zločincom. Bojujú s akoukoľvek kriminálnou aktivitou, ktorá sa v ich okolí objaví. Ich cieľ je jasný – dostať zločinca do rúk spravodlivosti. (TV Markíza)

Recenzie používateľa JohnSmith k tomuto seriálu (2)

Dark Vengeance (2011) (S01E02)

Steven se pokusil o thriller se sériovým vrahem. Mohlo to dopadnout samozřejmě hůř, ale i tak to není žádný hitparáda. Kupodivu jediný kdo je koukatelný je Steven, jinak ostatní jsou fakt děsní herci. Záporák je sice neskutečně slizskej, ale díky tomu vlastně víte kdo to je dřív než Stevenova parta. Na to, že to mělo 90 minut se to strašně vleklo, je to překombinované, místy hodně hloupé a po většinu času jen hloupé. Ale i tak, ve srovnání s rumunskými výlety to ještě ujde. ()

Blood Alley (2012) (S02E02) odpad!

Tak tuhle epizodu o obchodech s orgány jsem vydržel cca 20 minut. Něco tak debilního snad ani není možný. ()