Na konci školního dne je škola až na pár studentů zcela opuštěná a právě v této chvíli, v temných chodbách a prázdných učebnách, čeká na studenty neznámé zlo, které se dere na povrch a přináší pouze smrt. Nyní nastává noc, která bude studenty děsit do konce jejich životů... (PetriK12)

Snakefinger

Tak tohle je peklo. Ve škole po zavření a setmění začne řádit parta zakuklenců. Na to by asi nebylo nic revolučního ale styl a způsob jakým je tento snímek natočen je opravdu převratný. Tajemství zůstává neodhaleno ani po závěrečných titulcích, nezodpovězeno je toho mnohem více a to právě je na tomhle dílku zajímavé. Jedinečné. ()

leiin

Tak zase jeden film, který nemá pořádný konec. Asi produkci došli peníze jinak si neumím představit, proc to usekli tak náhle v pulce děje,ale příběh byl dobrý i kamera . Herecké výkony nic moc pro mě neznámý herci krom hlavni postavy Davida Schofielda který by v tomto snímku mohl vice ukázat svoji drsnější stránku. Ale jinak dobrý dávám *** ()

Martin29

Celý film stojí a padá na náhodě to, že na nějaké škole učí učitel,který má ve třídě svou dceru je pravděpodobné asi tak 1 ku miliardě. Nemluvě o tom, že ho chtějí ze školy vyhodit kvůli alkoholu a nemůžou přitom mu stačí dat dýchnout a má po práci.Holka přežije ránu nožem do hrudníku zatímco jiná postava daleko s menší ranou umírá na místě. Film navíc nemá konec a skončí divně. Vraždy neukážou jen následky. Ze zmiňovaných Eden Lake a The Children nejslabší. ()

lineker

Dobře rozběhnutý school atack, který postupně bohužel ztrácí na dechu a pokulhává díky idiocii chování postav v kritických momentech. A tak jak mne většinou imponují závěry, kde je toho dost necháváno na divákovi, tak tenhle vyloženě zklamal. Alespoň malou osvětu bychom si zasloužili, protože part 2 se zřejmě nekoná. ()