Městečko Haven

• Kanada Haven
TV spot 2
Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller / Fantasy
Kanada / USA, (2010–2015), 56 h 57 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvorcovia:

Sam Ernst, Jim Dunn

Predloha:

Stephen King (poviedka)

Hudba:

Shawn Pierce

Emily Rose, Lucas Bryant, Eric Balfour, Richard Donat, John Dunsworth, Adam Copeland, Jayne Eastwood, Nicholas Campbell, Stephen McHattie, Maurice Dean Wint (viac)

Do malého městečka Haven v Maine přijíždí agentka FBI, která je pověřena vyšetřením podivného úmrtí bývalého trestance. Po svém příjezdu zjišťuje, že nic není tak, jak se zdálo. Haven totiž slouží již dlouhou dobu jako útočiště pro lidi s různými zvláštními schopnostmi. (oficiálny text distribútora)

macoslavek

oddechovka pro ty, co rádi vypnou mozek a jen tak zírají do prázdna.. jednou za čas se takový výplach hodí.. navíc Eric Balfour je fakt sympaťák. ()

NairuWana

Seriál, co měl relativně dobrej start - zajímavej koncept, sympatický charaktery, vcelku samostatná ženská hrdinka, na kterou se dalo dívat. Romantická zápletka mě nebavila od začátku, ale vzhledem k ostatním kladům jsem jí dokázala ignorovat. Postupem času to bylo ale zamotanější a zamotanější a vypadalo to, že tvůrci už vážně neví, jakou pitomost ještě přidat. Skončila jsem u těch ryb, co jezdily po chodníku (tohle neni vtip :D). Seriál moh bejt super, kdyby ho tvůrci zakončili dřív, takhle ve mně bohužel zanechal jenom hořkou pachuť a nikdy ho nedokoukam. ()

Zlajdaa

Příjemná oddechovka :-) Začala jsem seriál sledovat jen protože mi zorvna nic jiného nehrálo, nebo spíše mi momentálně skončil Flash, Arrow a Supernatural, takže jsem nejdříve dokoukala aktuální řady Sleepy Hollow, a když jsem dokoukala ji, dostala jsem se k městečku Haven :-) Ačkoli je to šílený seriál, totálně postavený na hlavu, tak se mi líbí, dost mě chytnul asi během týdne se dostávám k aktuální 5. řadě :D Postavy jsou sympatické, někdy více, někdy méně, nechybí občas něco smutného, nechybí občas něco zamilovaného nebo vtipného... tak si představuju ideální seriál na léto :D ()

Kanec.Pumba

První série se s těmi finálními nedají srovnat. Postupný náběh je pozvolný, za to konec je luxusní. Postavy jsou příjemné, sympatické, vidíme jejich proměnu, růst, konec. Nenáročné a líbivé. :) ()

Miroslav.Zac

Colorado Kid od Stephena Kinga, kterým se seriál inspiroval, nepatří mezi to nejlepší, co král hororu napsal a na seriálu je to vidět. Je to sice pěkně natočené a postavy jsou zajímavé, ale natáhnout původní příběh na pět sezón je buď snaha rejžovat co to dá, nebo naprostá neúcta k divákovi. ()

Sternhoch

Pro lidi,co hledají pěknou atmosféru zapadlého městečka s lidma mající nadpřirozené schopnosti,tak velice doporučuji. Negativní komentáře chápu jako počin pošuků a lidí,co koukají na vše jen dle hodnocení. ()

Joker_006

Zajímavý seriál,je to zase něco jiného.Po třech sériích si pořád drží formu.Některé epizody jsou slabší a naopak,ale to je normální.Atmosféra a záhadnost seriálu je výborná.Herci dobře vybraní,sympatičtí.Celkově je můj dojem hodně pozitivní a myslím že tolik špatných hodnocení si určitě nezaslouží.Perfektní úvodní skladba :-) Za mě 4hvězdy. ()

peppe

Zezačátu docela příjemná sci-fi. Postupem času se to ale tak zamotalo, že jsem nevěděl, která bije a hlavně, že se pořád neví proč ty problémy v Havenu jsou. ()

mara.pavelka

Seriál s ohromným potenciálem, který se mu však nedaří využít. Kingovu předlohu, záhady, atmosféru a krásné záběry přírody tu přebíjejí naivita, předvídatelný děj, nudné dialogy a hlavně mně nesympatická a špatně hrající Emily Rose. ()

Berserkr1111

Z Kingovek je to ta slabší. Stanger tings nebo Pod kupolí jsou 10x lepší. Tady chybí geniálně napsaný postavy typický pro jeho tvorbu a naopak jsou plochý. Na druhou stranu to na amíky není tak hrozný, ale navíc ještě to je slaďárna. Láska všechno vyřeší. Za to druhá hvězdička dolů. Komu nevadí plochý postavy a má rád slaďárny, dvě hvězdičky přidejte. ()