Wrecked

• Veľká Británia Wrecked

Predstavte si, že sa preberiete uprostred lesa v zničenom aute. Neviete kde ste, kto ste a ani čo sa stalo. Zranený a vyčerpaný sa snažíte prežiť, až kým z autorádia nezačujete správu o masakri, pri ktorom boli zabití dvaja ľudia. Odrazu viete svoje meno, ale takisto zisťujete, že ste vrah. Film opisuje boj muža, ktorému sa vracajú spomienky na jeho dávnejšiu, temnejšiu minulosť, a jeho vnútornú cestu za slobodou. (Crael)

tynan951

Nesmíte nad tím filmem tak moc přemýšlet do detailů. Kdybych se měl řídit striktně hodnocením podle uživatelů, tak bych neviděl mnohdy velice zajímavé filmové zpracování různých snímků. Upřímně jsem měl u tohoto filmu hlad a žízeň. Kdo viděl ví... Zklamání byla nedomyšlenost snímku, kdy by asi každý šplhal hnedka logicky nahoru po trase pádu auta k cestě hned, a ne nakonec filmu. Nicméně tři hvězdičky si to u mne zaslouží. ()

peproch

Je to první one-man-survival film, co jsem viděla. Nejde jen o dobrodružství samoty, ale hlavně o podobenství o nepochopitelném výskytu na světě který se může změnit v existenci. ()