Dom na konci ulice

• Česko Dům na konci ulice (viac)

Keď sa matka s dcérou presťahujú do malého mestečka, zistia, že vo vedľajšom dome sa pred rokmi odohrala tragédia - mladá dievčina tam zabila svojich rodičov. Dcéra sa zoznámi s chlapcom, ktorý ako jediný masakru prežil a zistí, že dávny hrôzostrašný príbeh sa ešte zďaleka neskončil. Čerstvo rozvedená Sarah a jej dcéra Elissa chcú začať nový život a presťahujú sa do svojho vysnívaného vidieckeho domu v malom mestečku. Keď však v okolí začne dochádzať k prekvapujúcim a nevysvetliteľným udalostiam, zistia, že mestečko ukrýva desivé tajomstvo. Pred niekoľkými rokmi vo vedľajšom dome mladé dievča zabilo svojich rodičov priamo v ich posteli a potom záhadne zmizlo. Jediný, kto vtedy masakru prežil, bol jej brat Ryan. Aj napriek výhradám svojej matky sa Elissa so samotárskym Ryanom spriatelí. Čím sú si tí dvaja bližší, tým hlbšie sa všetci ponárajú do tajomného nebezpečenstva, ktoré bude mať ešte desivejšie následky, než si dokážu predstaviť. (TV JOJ)

lisak81

U tohoto filmu jsem váhal mezi 3 a 4 hvězdičkami, protože se mi líbil. Bohužel mi děj v druhé polovině přišel zbytečně překombinovaný a také nemám rád ty typicky hororové scény. Navíc tady mi přišly občas dost laciné a - co je snad ještě horší - předvídatelné, což mi celý dojem z filmu výrazně zkazilo. Ale díky dobrému výkonu J. Lawrence i dalších herců a tomu, že film měl spád a ve výsledku i logický děj, dávám 3* ()

Fibonacci

skvelý jednoduchý thriller s dobrým zvratom a zápletkou, pár ľakov tam určite je, ale brať to ako horror je zase odvážne. každopádne pozerateľné. jedna hviezda hore za chenifer. ()

Nik555

Dlouhé natahování které vzešlo v předvídatelné chvíle v příběhu.. Propadák to není, jen je tenhle styl už moc provařenej a divák v mnoha případech ví co nastane.. ()

PanIncognito

Dům na konci ulice nijak nevybočuje z řady. Nechybí mu však výborná atmosféra a scény plné úleků. Příběh je sice předvídatelný a postrádá originalitu, ovšem já jsem spokojen. A to především díky Jennifer Lawrence. :) (viděno s dabingem) ()

walsidal

Velmi solidní, zajímavě poskládaný horor, který má poměrně smysluplnou zápletku, příběh, napětí i překvapení a kde nestříká krev po plátně, až to mlaská. Ve filmu se představila Jennifer Lawrence ještě před svojí oskarovou Terapií láskou a dokázala s civilní přirozeností zahrát náctiletou studentku, která se snaží vypořádat s tajemnostmi, které se kolem ní rojí. Už kvůli ní stojí za to film vidět. Kdyby to šlo, dal bych mu 3,5*, ale musím se nějak rozhodnout a tak dávám 4*, abych ocenil výjimku mezi mezi obvyklými masakrujícími horory. ()

MisoSasky

Film, ktorý sprvu vyzeral na zoznam všetkých hororových klišé, si následnou pointou a rozuzlením vypýtal aspoň jednu či dve hviezdičky. Škoda len, že počas prvej hodiny to máte chuť vypnúť aspoň šesťdesiatkrát. ()

Dstar

Dvě hvězdy za krasne hérečky...ovšem děj a spousty nesmyslů z toho udělalo béčkový film... Herecké výkony střed...hororovost průměr...ostatní odpad...50% je spis vyznamenáním pro béčkové dílo ()

Hladové hry bourají statistiky

Hladové hry bourají statistiky

26.03.2012

To jsou opravdu pozoruhodná čísla. Adaptace bestselleru Hunger Games zlomila o víkendu hned několik rekordů. S odhadovanými tržbami kolem 155 milionů dolarů jde o nejúspěšnější březnovou premiéru… (viac)