František Kučera (M. Kopecký) se vrací dopoledne nečekaně domů pro zapomenutý referát. Tam ale najde svoji půvabnou ženu Magdu (K. Fialová) ve společnosti jejího nadřízeného Vančury (J. Císler). Cizí muž a v přítomnosti jeho ženy! To stačí k tomu, aby František začal žárlit a podezírat Magdu z nevěry. Jak dlouho ho „tahají za nos"? (Česká televize)

slunicko2

Tvůrci ve snaze o vtipnost neznají míru. Nejvíc se mi líbila na morálku dbající 80letá Marie Rosůlková. Tu bych chtěl za sousedku. ()

6thSun

Neodolatelná kravina, kterou mé hodnocení po právu hodilo do červených čísel, takže ne, aby to některej z vás ignorantů změnil. ()

Marthos

Půlhodinový žárlivý výstup Miloše Kopeckého, zakončený tím nejneobvyklejším způsobem, v další televizní komedii, která nemá svého diváka v čem zklamat. ()

otík

Tohle nebylo vůbec špatné. Na poli malé televizní inscenace to určitě patří k tomu lepšímu, co v 80tých letech ČST nabídla. Císler s Kopeckým si tuto konverzačku dozajista užili a divák s nimi může také. Já se rozhodně bavil. ()

Květa Fialová 1929 - 2017

Květa Fialová 1929 - 2017

26.09.2017

Po dlouhé nemoci zemřela ve věku 88 let herečka Květa Fialová. Narodila se v české kolonii u slovenského Fiľakova do rodiny plukovníka letectva. Spolu se sestrou Blankou navštěvovala katolickou školu… (viac)