Will (Josh Cooke) je odsúdený na pätnásť rokov odňatia slobody. Pri prevoze do väznice sa mu však šťastnou náhodou podarí utiecť. Zakrátko stretáva April (Jaime King), ktorá práve zastrelila svojho manžela. Will April ponúkne dohodu: pomôže jej zbaviť sa tela, ak ho April na oplátku dostane do Mexika... (fuskoric)

Fr

,,PRAVDĚPODOBNĚ ZA TO MŮŽE HŘEBÍK NA CESTĚ“..... /// To, že příčina je daleko jednodušší se zřejmě Will nikdy nedozví…. Velmi sympatická jednohubka, která se nesnaží (ani náznakem) šířit jakoukoliv moudrost a pobaví všechny fandy netradičních i nepravděpodobných příběhů. Nečekejte žádný veledílo pro náročný. Je to jednoduchá hříčka o osudové souhře náhod, která je plná absurdních situací (to můžu!) a potěší černým humorem, sympatiemi k hlavním postavám i debilně nakažlivou hudbou. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Z auta mi vypadla vidlička. 2.) Mám rád filmy u kterých nemusím přemejšlet. 3.) Rád mrknu na Jaime King ve spodním prádle (zvlášť, když ji to ,,sekne" i oblečený). 4.) Thx za titulky ,,scapino“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne ()

predators

Částečně road movie, dokud někdo neskončí pádem z útesu. Taková oddychovka, na kterou si za týden nevzpomenete, ale určitě neurazí. Párkrát jsem se i zasmál a Jaime King je prostě kusanec. 45% ()

Hapretor

Kupodivu zábavné a ne všední. "Béčko", které suverénně konkuruje podobným "áčkům". Herci dost dobří. Přestože jsem očekával bejkovinu, byl jsem velmi mile překvapen. ()