Roztomilé mrchy

• Česko Prolhané krásky (viac)
Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2010–2017), 119 h 41 min (Minutáž: 39–60 min)

Tvorcovia:

I. Marlene King

Predloha:

Sara Shepard (kniha)

Hudba:

Michael Suby

Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale, Shay Mitchell, Sasha Pieterse, Ian Harding, Laura Leighton, Janel Parrish, Holly Marie Combs, Chad Lowe (viac)

Pětice patnáctiletých kamarádek si užívá večírek. Ráno však zjišťují, že jedna z nich zmizela. Dívky od té chvíle spojuje děsivé tajemství. A nejsou samy, kdo ho zná... (HBO Max)

Recenzie používateľa NikiVai k tomuto seriálu (6)

Season 1 (2010) (S01)

PLL jsem rozkoukala před lety a po nějakých dvou sériích to vzdala. Teď jsem se rozhodla, že tomu musím dát znovu šanci a vydržet až do konce. První série je za mnou a kupodivu to nebyla zas až taková nuda. Děvčata jsou sympatická, jejich životní osudy taky nejsou až tak úplně blbý. No a A? Já mám jasno. A ví o všem a o všech, aby stihl/a šmírovat holky, jejich rodiny, spolužáky, střídající se amanty ... hm, A je rozsáhlá špionážní skupina, to je jasný :)))))) Prostě vládní komplot, který ovládají marťani a řídí je kámoška ze záhrobí. Tak a teď už jen budu napnutá, jestli jsem to uhádla :))) ()

Season 3 (2012) (S03)

Šmankote, chvílemi už pozoruji sama sebe, nejsem náhodou A? :))) ()

Season 4 (2013) (S04)

První polovina série, která se hodně točí okolo smrti detektiva H. mě moc nebavila, dál už to celkem šlo. ()

Season 5 (2014) (S05)

Asi zatím nejslabší série. Alison mě nebaví. Stále mi vadí nový dabing, některé hlasy se k daným postavám vůbec nehodí, nejvíc mi rve uši Toby. A celkově mi to přijde, jak kdyby se to už zbytečně natahovalo. ()

Season 6 (2015) (S06)

Kdyby to skončilo dílem Hra končí, Charlesi, tak by tvůrci udělali jen a jen dobře. Byl by to fajn seriál se scénářem hodně přitaženým za vlasy. Ale ten skok o pět let dál z toho udělal směšně prodlužovaný paskvil. Všechno zas začíná nanovo, podezíráme všechny a všechno. Páry se nám odpárovaly, aby se postupně zase spárovaly. Uf, už je to vařené z vody. Je to už nudné až trapné. Kdybych se nehecla, že to dokoukám, tak na další sérii by mě nikdo nedonutil, protože už teď jsem otrávená jak muchomůrka, co se sama kousla do jazyka. ()

Season 7 (2016) (S07)

U sedmé série jsem vydržela jen proto, že jsem se zařekla, že to zvládnu. Jinak za mě naprosto zbytečná ztráta času. První polovina byla k uzoufání nudná, tvůrci se tam snažili vecpat každého, kdo se kdy v seriálu mihnul, takže tam bylo spoustu zbytečných odboček. Hlavní dějová linie v lehké obměně kopírovala co už jsme dávno s hrdinkami zažili. Navíc mě holky začaly dost lézt na nervy, věčně ukňouraná Ali, samaritánka Em, nepoučitelná Hanna a Aria, snad jen Spencer a Mona jsou v poho. Druhá polovina už nebyla až tak otravná. Přesto si nemůžu pomoci, ale sedmá série pro mě celý seriál zazdila. ()

ČSFD.cz exkluzivně z Warner Bros. Studios

ČSFD.cz exkluzivně z Warner Bros. Studios

02.11.2017

Natáčet kamerami v kalifornských Warner Bros. Studios, včetně lokací na jejich "guided tour", je zakázáno. ČSFD.cz se podařilo nejen získat povolení pro natáčení hned dvěma kamerami, navíc dostala k… (viac)