Paramore: The Final Riot!

(koncert)

Druhý officiálny live album od rockovej skupiny Paramore bol vydaný 25. novembra 2008 spolu s DVD, na ktorom je celý koncert a behind-the-scenes materiál.

Tracklist:  1. "Born for This" 5:46
11. "For a Pessimist, I'm Pretty Optimistic" 4:27
12. "We Are Broken" 5:25
13. "Emergency" 5:22
14. "Hallelujah" 4:57
15. "Misery Business" 4:40 (Mentor_The)

mira.l

Paramore nepatří úplně k tomu, co bych musel valit do hlavy denně, nicméně občas se jim nebráním. V hodnocení jsem váhal mezi třemi a čtyřmi, bylo tam pár momentů, které mě trochu nudily, nakonec ale dávám za čtyři. Důvodem je hlavně to, že Hayley je jednou ze zpěvaček, která má velice zajímavý hlasový potenciál, který dokáže využívat hlavně v těch pomalejších skladbách. Ty rychlé jsou někdy trošku blázinec:). ()

Lukoh

Aj bez svojich neskorších "najväčších" hitov z nasledujúceho albumu Brand New Eyes (2009) skvelý koncert. Prekvapivo dobré po muzikálnej stránke spolu so skvelou, aj naživo, spievajúcou frontmankou. Bravo! ()

LakiyL

Podarený album sa dočkal aj svojej DVD verzie. Popri vystúpení v Chicagu členovia kapely rozprávajú svoje zážitky a dojmy z turné (autobus v ktorom bývali, atmosféru na koncertoch, skúsenosti...). Bol to pekný hudobný zážitok, no s vedomím existencie ich 3. albumu Brand New Eyes musím skonštatovať, že by som si koncert vedel predstaviť s inými piesňami, no samozrejme v dobe natáčania dokumentu bol ich aktuálnym albumom RIOT! Dobrá show, efektný úvod, ale ako som spomínal, chcem radšej DVD z ich turné, na ktorom predstavujú BNE. Dúfam že sa ho dočkám :) Týmto ale nechcem povedať, že kvalita piesní a textov je zlá, práve naopak, oproti prvému albumu vzrástla a v treťom štúdiovom albume podľa môjho názoru doslova dospeli, či už hudbou alebo textami. ()