JohnMiller

Videné v nekvalitnom VHS ripe. Aj keď sa odosobním od nekvalitného obrazu, bola to neskutočná kravina. Ide o starý motorkársky underground, ktoré mám celkom rád ale dej tejto snímky nemal absolútne žiadny zmysel. Joe, vojak ktorý slúžil vo Vietname sa vracia domov. Vo väzení v domovskom meste navštívi svojho brata, člena satanisticko-nacistického motorkárskeho gangu Hells Chosen Few a následne sa k nim pridá. Vo ich domovskej krčme Cactus spoznáva členov gangu aj svoju lásku. Gang má vo zvyku príj mať nové členky tak, že sa s nimi prvý večer musí vyspať každý mužský člen gangu, to sa Joeovi nepáči a tak má prvú potýčku z gangom. Odtiaľto je dej absolútne nezrozumiteľný. Šerif sa bojí a svoju mladú dcéru a aj z matkou spolu pred ňou robia melodramatické scénky, nechcú ju pustiť von na zábavu a tak, bez akéhokoľvek zmyslu v deji. Chlapi chlastajú, ženské tancujú nad hákovými krížmi a dialógy nedávajú žiadny zmysel. Posledný klinec do rakvy zabije koniec. Joeovu frajerku znásilní jeho brat, on ho za to zabije, dostane sa do väzenia a už iba sledujeme záber z pohrebným autom a motorkárov ako ho doprevádzajú. Koniec. Kravina. ()