zelvopyr

Skvělá ukázka ze zlaté doby sci-fi trashe, netypicky z Mexika. Co se týče žánrů, jde asi tak o 70% komedie, 20% sci-fi a 10% horror. Tenhle malý klenot je béčko jak vyšité, ale vysoce ční nad skoro všemi rutinně točenými lacinými scifíčky – skvěle napsanými rolemi a "srdcařským" přístupem herců. Děj: na Venuši a dalších planetách je kritický nedostatek (nula) mužů, protože se vyhubili válkami. Tenhle problém je ve vesmíru obecně u všech ras mimozemšťanů. Technicky pokročilé Venušanky tedy vyšlou expedici 2 žen, která má za úkol dopravit na Venuši zbytky perspektivních samců. Po technických problémech je koráb donucen přistát i na Zemi. Takováhle zápletka by mohla být nejhorší břečka, ale je to jen rámec pro bezuzdnou švandu. Ve filmu se zpívá, jsou tam opravdu hodně vtipné gagy a žerty... krása. Výprava (Venušanka Gamma a Beta z jiné planety) už má z různých planet pochytaná neskutečná monstra, která vyhlídky na páření s humanoidkami moc neberou. Na Zemi ale naštěstí natrefí na místního floutka a barona prášila Laureana (skvělý González), který to vidí docela optimisticky. Gagy vypadají například tak, že floutek o něčem mluví, mimozemšťanky nerozumějí, tak si ho "zmrazí" mimozemským udělátkem, kouknou se do slovníku jak ze Stopařova průvodce, a pak ho zase "pustí". Beta má s pozemšťany i jiné plány, chutná jí krev. Osvobodí tedy pochytané mimozemské samce a rozpoutá s nimi teror. A začíná se to komplikovat... ()

pornogrind

Komediální Sci-Fi taškařice opravdu jen lehce líznutá hororem made in Mexiko. Pro dnešního běžnýho diváka zcela jistě nekoukatelnej kousek a odpadová záležitost. Ale pro sběratele starších Béčkových v tomhle případě možná až Céčkových kuriozitek a raritek by to mohla být zajímavá podívaná minimálně pro pobavení. 3hvězdy ()

Campbell

Trash jak když vyšije. Mexický monster filmy znamenají dvě věci, buďto se člověk bude chlámat na zemi svojí levností a nebo bude schovaný pod peřinou díky své atmosféře kterou umí jen Mexikánci. Tohle je spíše první varianta. Člověk sedí a baví se. Je to sice hloupé a levné ale pro mě je nejduležitější se u filmu bavit což tenhle trash splňuje. Nicméně není to na druhou stranu nic co si pustím znova. ()

Oktavianus

Velmi zábavná potrhlost trashových rozměrů. Film je třeba absolutně nebrat vážně, ovšem - a to je obrovské plus - vážně se nebere ani on sám. Triky špatné (třeba provazy, které tahají herce, jsou vidět atd.), herecké výkony špatné, masky špatné (různá mimozemská monstra jsou především komická), děj úplně šílený. Ale to může být i plus, z obrazovky odkapává nadsázka ve velkém, roztoužené Venušanky jsou sexy a celé je to prostě úplně potrhlé. A celý ten mišmaš podtrhuje závěrečná rvačka. Obdivuhodné jsou i další mimozemské potvory: přestože masky vypadají gumově, uměle a velmi primitivně, kupodivu se na ně příjemně kouká, celé to defilé samců z různých planet je jednoduše k zulíbání. Jasně, už si to víckrát nepustím, ale jako legrační jednohubka je to fajn. ()

corpsy

Len som si vzdychol nad tým, prečo do takto úžasne komponovaného B-Céčka, treba násilne vtesnať ešte komediálny motív o vágusovi, ktorý nemá ani groš, ale má plné srdce ´´lásky´´ a obom dáma z Venuše(!) chce ukázať, čo to tá láska vlastne je ( pričom sa obe chytia ). Vynechať tento blud a zamerať sa na napätie a akciu ( nedokonalé masky a triky tu už sú ), poprípade horor, bolo by to za 5. ()

vitekpe

Hodne roztomila mexicka cernobila sci-fi hricka. A navic v hlavnich rolich dve nadherne (mne zcela nezname) mexicanky Ana Bertha Lepe a Lorena Velázquez. :) ()