WCW Slamboree 1998

(relácia)
všetky plagáty

Šestá WCW Slamboree se konala 17. května 1998 ve Worcesteru státu Massachusetts. Jedenáct a půl tisíce fanoušků se přišlo na tuto show podívat. Mezi legendární se dnes již řadí Battle Royal pro wrestlery lehké váhy a následný Cruiserweight championship mezi Chris Jerichem a Dean Malenkem.

Utkání večera:  WCW Television Championship: Fit Finlay vs. Chris Benoit
Lex Luger vs. Bryan Adams
Cruiserweight Battle Royal: Ciclope (Dean Malenko), Evan Courageous, Damien, Dandy, El Grio, Juventud Guerrera, Chavo Guerrero jr., Marty Jannetty, Billy Kidman, Lenny Lane, Psicosis, Super Calo, Johnny Swinger, and Villano IV.
WCW Cruiserweight Championship: Dean Malenko vs. Chris Jericho
Bowery Death Match: Diamond Dallas Page vs. Raven
Eddie Guerrero vs. Ultimo Dragon.
WCW United States Championship: Bill Goldberg vs. Saturn
Bret Hart vs. Randy Savage WCW Tag Team Championship: Sting and The Giant vs. The Outsiders (Kevin Nash and Scott Hall) (nevermore)

nevermore

SPOILER! Slamboree 98 byla jedna z nejproslulejších show, kterou i dnešní WWE čas od času vysílá ve VINTAGE COLLECTION 1. WCW TV Title Championship: Chris Benoit vs. Fit Finley (7/10) Na otvírací zápas možná až příliš dlouhé. Ale rolling backbreaker, nebo Suicide Dive od Benoita mimo ring, to bylo potěchou pro oko fanouška. Finley obhajuje.___________ 2. Lex Luger vs Brian Adams (5/10) Lexík když chce něco udělat, tak to průměrný divák odhadne tak dvě sekundy dopředu. Ochotně a okázale si znovu lehne, aby mu Adams mohl uštědřit Leg Drop, i když se už chystal vstávat. Nic moc akce. Luger wins._________3. Cruiserweight Battle Royal: Ciclope (Dean Malenko), Evan Courageous, Damien, Dandy, El Grio, Juventud Guerrera, Chavo Guerrero jr., Marty Jannetty, Billy Kidman, Lenny Lane, Psicosis, Super Calo, Johnny Swinger, and Villano IV (10/10) Miluju Battle royaly a tenhle byl snad nejlepší, co jsem viděl pod produkcí WCW. Luchadores jsou prostě frajeři Psychosis, Kidman nebo Damien by se snad zabili, aby předvedli pořádnou akci. Unikátní podíváná, Juvi se sám vyřazuje, protože Cyclope byl zamaškarádovanej Malenko. Zápasu předchází komické představování zápasníku Chris Jerichem. ----> 4. WCW Crusierweight Championship: Dean Malenko vs. Chris Jericho (9/10) Napínavý a předem dobře připravený zápas, spousta high-risk akce. Malenko vyhrává pás, což mě mrzelo :-) Jerichoholic_______5. Bowery Match: Diamond Dallas Page vs. Raven (9/10) Utkání v kleci se zbraněmi. Delikátní kousky: Diamond Cutter na Kidmana ze vzduchu, Ravenův Diamond Cutter. Končí totální porážkou Ravena, kdy dostane na hubu i celj jeho Flock, na konci přijde Mortis (Kanyon) sundá masku a ještě jednou dorasuje Ravena._________6. Eddie Guerrero vs. Ultimo Dragon (7/10) Standardní výkon těchto zápasníků. Kdyby vyhrál Ultimo Dragon, Eddie by osvobodil svého synovce Chava, což se však nestalo._______6. WCW U.S. Championship: Goldberg vs. Saturn (9/10) Tihle dva si prostě v zápase sedí. Goldberg obhajuje. _______Eric Bischoff vs. Vince McMahon Zápas se neuskutečnil Vinnie Mac nepřijal Bischoffovu nabídku o utkání mezi dvěma konkurenčními prezidenty nejúspěšnějších wrestlingových federací (WCW a WWF)._______7. Randy Savage vs. Bret Hart (6/10) Dlouhé, příliš power, mě ty zápasy s Macho Manem moc neberou (i když Bret to válí), on je legenda, ale je to moc těžkopádné. Vyhrává Bret Hart.________8. WCW Tag Team Championship: The Outsiders vs. Giant/Sting (8/10) Hall napadnul Nashe a Vyhrává Giant. Sting jen nevěřícně zíral. Tímhle se vlastně nepřímo vytvořila frakce NWO Wolfpac. Velký moment. _______ CELKOVÉ HODNOCENÍ: 9/10 ()