Březnová wrestlingová show WCW UNCENSORED, toho roku čtvrtá, se konala ve městě Mobile státu Alabama. Návštěvnost téměř dosáhla 7500 diváků. Hlavní událostí byl zápas mezi Hulkem Hoganem a Macho Manem v ocelové kleci.

Utkání večera:  01. Booker T. vs. Eddie Guerrero
02. Juventud Guerrera vs. Konnan
03. Cruiserweight Title Match - Chris Jericho vs. Dean Malenko
04. Scott Steiner vs. Lex Luger
05. US Title 3 Way Match - Chris Beniot vs. Diamond Dallas Page vs. Raven
06. The Giant vs. Kevin Nash
07. Curt Henning vs. Bret Hart
08. World Title Match - Sting vs. Scott Hall
09. Cage Match - Hollywood Hogan vs. Macho Man Randy Savage (nevermore)

nevermore

SPOILER! 1. WCW Television Championship: Eddie Guerrero vs. Booker T. (7/10) Docela dobrý zápas na rozehřátí. Booker obhajuje férově pás. Synovec Chavo v roli otroka. _______ 2. Konnan vs. Juventud Guerrera (7/10) Juvi svým akrobatickým výkonem pozvedl úroveň zápasu úplně jinam. Docela kvalitní zápas. ________ 3. Cruiserweight Title Championship: Chris Jericho vs. Dean Malenko (8/10) Tihle dva opravdu něco umí. Začátek zápasu se nesl v duchu pák, ale ke konci se stupňoval excelentními triky. Koukal jsem jak vejr, když férovou cestou vyhrál Jericho, coby heel a Gene Okrelund přišel ponadávat Deanovi, že na posledních 4 PPV pokaždé prohrál... Dementní komentátor________ 4. Scott Steiner vs. Lex Luger (6/10) Luger po dlouhé době předvádí něco, co se jeví jako wrestling (snad i krátká stopáž zápasu dělá své). Poráží Steinera po útoku zezadu. ________ 5. U.S. Heavyweight Championship - 3 way Match: Raven vs. Chris Benoit vs. Diamond Dallas Page (10/10) Vrchol Uncensored. Neuvěřitelná akce. Nezapomenutelná je zejména dvojitá German suplex, kterou dal DDP Benoitovi, a ten v ní držel Ravena. Diamond Cutter přímo na stůl Ravena posléze popravil a DDP obhájil pás. Zápas plný svižné akce a dokonce je i místy vtipný. _______ 6. Kevin Nash vs. The Giant (3/10) Dva powerwrestleři předvádí pomalu plynoucí akci založenou na několika dobrých úderech. Klasicky dementní konec této doby WCW, kdy by vyhrál Giant, ale NwO přijde zachránit svého kamaráda kevina Nashe před chokeslamem. Giant je pak ochokeslamuje všechny, a vyhraje na dikvalifikaci. Giant nikdy nedošel odplaty v celém tohle feudu. Nash přece nikdy nenechá Gianta nad sebou vyhrát, jak se nechal slyšet. Abuse of power. Bože, jak já toho Nashe za tohle nemám rád._______ 7. Curt Hennig vs. Bret Hart (7/10) Tady se jedná o přetáhlý zápas, kdy Hennig má téměř celých 10 minut převahu. Až v posledních minutách se hart vzchopí a nakonec vyhraje na Sharpshooter. Vzápětí naběhne maneger Rick Rude a dorasují Bret Harta spolu s Hennigem, po vzoru Nwo..._______8. WCW World Heavyweight Championship: Scott Hall vs. Sting (9/10) Sting dostal po dlouhé době možnost utkat se na PPV s někým jiným než neohebným Hulk Hoganem a akce tak dostala spád. Scott Hall je komediant a umí vzbudit reakci u lidí. Sting čistě obhajuje pás._______ 9. Steel Cage match: Hulk Hogan vs. Macho Man (5/10) Dlouhý a suchý zápas. I přesto, že tu byla železná klec se nic výrazného nedělo. Na konci Sting přišel pomoct Savagemu, ten se do nej pustil. Zápas neměl žádný výsledek. _______Hogane, děkujeme, že Main Event není zápas o pás v těžké váze (ale tvoje stokrát provařená dřevařina) to může být jen když v něm jsi ty a nebo když nejsi na PPV.-________ CELKOVÉ HODNOCENÍ: 7/10 ()