Pátý ročník PPV show se konal 14.března ve městě Louisville v Kentucky. V místní Freedom hale bylo přítomno necelých šestnáct tisíc diváků a byla to největší návštěva ze všech dosavadních ročníků. Atraktivní wrestlingová show přinesla devět zápasů. První zápas o pás WCW Cruiserweight Championship svedli Billy Kidman a Mikey Whipwreck, naopak o titul WCW World Television Championship si to rozdali Booker T. a Scott Steiner. Závěrečný zápas o nejcennější titul WCW svedli, dnes již dvě proslulé legendy wrestlingu, Hulk Hogan a Ric Flair. (Stocki)

nevermore

Zápas Raven vs. Bam Bam Bigelow vs. Hak (Hardcore) dodneška pouští WWE jako legendární. SS Steinerovi Booker T. odňal pás, čímž dal vzniknout feudu mezi ním a Buff Bagwellem, ale hlavně.... Flair poprvé poráží Hogana, Ku*evská ostuda, že to nebylo čistou cestou, ale někdo nabookoval, ať je Hogan zase jednou Hero a turnul tady na face. Děs. Vrchol všeho je, když David Flair radí přes klec Hoganovi "Hulked UP"! No šel jsem z toho málem do kolen... Nash, ten ohavnej bezpáteřní zmetek. potom co nabookoval Mysteriovi sundat masku mu milostivě povolil ho Jednou na Nitru porazit a teď znovu! na dalším PPV ho opět sundal, to je ta odměna za to, když odmaskoval trouám si tvrdit té doby jednoho ze tří nejlepších mexických wrestlerů, pro který ta maska něco znamená. Je miz něj blivno, stejně jako z jeho chatrných wrestling skills, který spíš nejsou než jsou. Ale pro fanoušky ECW: dobře se tu blýsknul Mikey WhipWreck jednonásobný ECW šampion těžké váhy proti Kidmanovi o pás v lehké váze (chápete to?). ()