The Gift

Kamera:

Roman Vasjanov

Hudba:

Amon Tobin

Jeden z pěti snímků spadající pod projekt Parallel Lines. Ocitáme se v totalitním Rusku "blízké" budoucnosti. Potkáme záhadného muže, jehož jediným cílem je zjistit, co se skrývá v krabičce, kterou neustále nosí s sebou. Když se mu podaří najít někoho, kdo mu dá odpověď, odstartuje šílená jízda, kde za záchranu tajemství budou umírat nejen lidé. (Remivsremi)

Houbos

Škoda, i v tak nízkém rozlišení na YT v malém obdélníčku (reklama na 21:9 TV Philips) bylo vše umělé. Renderované předměty jsou vsunuty do záznamu skutečného světa a tím to hasne. Eric Rinsch mohl nějak stylizovat obraz, například clonou. Oceňuji zdrženlivost. Rus se nezbaví zchátralých domů s oprýskanou omítkou a bude stále žít ze zašlé slávy. Co bylo na dárku tak zvláštního? K vidění na Youtube. Podobné: The Bourne Supremacy :) ()

RoyBatty444

REKLAMA na propagáciu 3D televízora. Jedná sa o sponzorovný projekt Parallel Lines: 'Tell it your way' od výrobcu televízorov a Ridley Scott associates. Všetky filmy majú spoločný text okolo ktorého tvorca mal vystavať príbeh - "What is that?"-"A Unicorn."-"Never seen one up close before."-"Beautiful."-"Get away."-"I'm sorry ." Velmi zaujímavo štilyzovaný a s citom natočený film. Čo spoznávam je Half Life, I Robot a Blade Runner (ten jednorožec). Tu si môžete pozrieť ostané filmy. ()

baner

The Gift - režisér 47 roninov nám tu ukazuje kúsok svojej fantázie a lásku k scifi a musím povedať, že nám ju ukazuje so všetkou česťou. Pekné. Dávam 85% ()

mazdenda

Škoda, že producenti nového Vetřelce vsadili na jistotu, a místo Rinsche zvolili matadora Ridleyho. Protože tenhle kraťas má tu správnou depkoidní sci-fi atmosféru. Rinsch by byl svým vizuálním stylem určitě důstojným následníkem Scotta nebo Finchera. ()

Zaja91

Velmi pěkné, už tam chyběl jen Will Smith v ruské verzi, ale ty ty lady, kdyby se proměnily, jak v transformers, tak by to mělo coole. ()

burg

Na jednu stranu skvělý spektákl, animace, efekty... Ale na druhou stranu člověka napadají desítky otázek a odpověď vesměs žádná... Jediné, čeho jsem si všiml, že žádný z vlastníků krabičky si na světě nepobyl zrovna moc dlouho. ()