Pixely

Réžia:

Patrick Jean

Kamera:

Matias Boucard

New York je z obrazovky do odpadu odloženého televizoru napaden osmibitovými kreaturami, vycházejícími z dosovských PC her, a postupně jimi pohlcován a ničen až do chvíle, než se z naší modré planety stane zeměkrychle. (kikulin)

blondboss

Nikdy by ma nenapadlo využiť staré hry, ktoré som každý deň ako malý drtil vo veľkom, na vytvorenie takéhoto videa. Zaujímavá, výživná a najmä originálna krátkometrážna jednohubka. Super. 80 % ()

Naranyan

Kratičký snímeček, který pobavil a jestli jsem správně pochopil, tak v sobě skrývá pod jednoduchým balením hlubokou myšlenku :). Aneb zábavě čelem, ať už nás spapá zaživa či nikoli. Stejně jako velkou porci příjemností technologický pokrok přináší i nejedno riziko, jak to všechno dopadne nám ukáže až čas. ()

Houbos

Invaze 8bitových příšerek je děsivou vizí vývoje civilizace. Už dnes vetřelci z vesmíru, Space Invaders, zabírají i česká města. Nevěříte? Rozhlédněte se na ulici kolem sebe. Space Invaders na Wikipedii (Je to street art, pixely ze hry jsou k vidění v ulicích měst na budovách, značkách.) Teď už věříte? Podobné: Svět za 50 let ()

Adam1408

Po pozretí filmu Pixely so Sandlerom mi tu na csfd ukázalo toto dielko. Tak som to na YT našiel a naozaj je to príjemné kratučké dielko so zaujímavou myšlienkou a hlavne asi veľkou mierou nostalgie pre všetkých, ktorí zažili časy starých videohier. ()