Pixely

Réžia:

Patrick Jean

Kamera:

Matias Boucard

New York je z obrazovky do odpadu odloženého televizoru napaden osmibitovými kreaturami, vycházejícími z dosovských PC her, a postupně jimi pohlcován a ničen až do chvíle, než se z naší modré planety stane zeměkrychle. (kikulin)

KafuR

Krátkometrážní lahůdka, která s nostalgií vzdává hold hrám, na kterých se vyrůstálo, navíc pěkně napáditá v jednotlivých momentech a chytrým využitím prostředí velkoměsta. Na tříminutový spot mise splněna. ()

MDesign

Päťhviezdičkový nápad, ktorý ako hráč starých dobrých Donkey Kong, Mario Bros, Tetris či Pacman musím oceniť aj za spracovanie štyrmi z piatich. Krásna nostalgia. ()

yaqwsx

Otázka či to vůbec byl film. Vždyť to skroo nemělo děj, pointa... No, asi to chce opravdu hodně představivosti, aby člověk pochopil, co tím autor chtěl říct. Každopádně naprosto úžasné zpracování, které si 5 hvězdiček zaslouží! ()

PATWIST

Skvelé a nápadité dielo o nadvláde počítačov, ktoré muselo dať spústu práce a pritom zhliadnutie trvá necelé tri minúty. Taktiež sa mi páčili záverečné titulky sprevádzané 8bit hudbou :-) ()

Nathaniell

A přesně takhle se stane ze zeměkoule kostka o osmi bitech. :-D :-D Kouká se na to skvěle a dokonce nějak kolovaly teorie na téma, že bude celovečerák. Nějak nevím, o čem by měl vyprávět, protoze 3 minuty opravdu stačí. Čas využitý do mrtě. 5* ()