Kazamovi Masamunemu je 23 let a stále myslí na svou lásku z let středoškolských. Jednoho dne se dozví, že jeho milovaná zemřela a zanechala po sobě dceru. Jeho dceru. Masamune nejprve nevěří, že malá je jeho dcerou, ale postupem času mu dojde, že se mýlí a rozhodne se sám malou Koharu vychovat. Zvládne třiadvacetiletý muž bez cíle vychovat pětiletou holčičku? (Zíza)

Zíza

Není to špatné, Koharu mě občas štvala, Masaki nehraje špatně, má to vcelku kvalitní herecké obsazení, ale není to můj šálek čaje. Pokud máte rádi otec-dcerka; výchova, poznávání se, rodičovská láska vs. práce, tak se bude líbit, mně to nesedlo. Nudila jsem se. Nedokázala se vžít. Tak nemám zkušenost být svobodný otcem... ^^ ()

Sykon

Další varianta na téma neschopný rodič náhle získá dítě. Tentokrát jde o nejistého asistenta ve fotostudiu a pětiletou holčičku. Klasické schéma, jak si ti dva k sobě hledají cestu je tentokrát "ozvláštněno" tím, že se moc neřeší romantická linka. Tedy řeší, ale protože hrdinka téhle linky je mrtvá, moc se toho nevyřeší. Není to špatný seríal, přesto mi v něm ale něco hlubšího chybělo. ()

Alisha666

Jedno z nejroztomilejších doramíček, co jsem zatím viděl. Normálně rodinná dorama nevyhledávám, ale k tomuhle jsem se dostal nějak náhodou a spíš omylem... moc hezký omyl. Aiba je v roli tatíka (který ani netušil, že je tatíkem, prostě jím najednou je) opravdu zlatý a malá Koharu je fajn děcko (nemám-rád-děti!). Když už si na ty postavičky zvyknete, je to občas taky pěkně na nervy. A nejvíc vás oddělá ten konec. Celkově určitě stojí za shlédnutí a i nerodinné typy (jako já) to zvládnou a třebas se jim to bude i líbit :) ()