Satan's Blade

všetky plagáty

Hosté horského lyžařského střediska jsou terorizováni místním posedlým pomstychtivým duchem starověkého domorodého horského muže. (JasonCZ)

hladass

Hodně jednoduchý a přímočarý slasher s lehkým nádechem nadpřirozena... Zbytečně hodně keců zcela zbytečných postav, pár slabších vražd, ze kterých celková levnost filmu, narozdíl od očekávané krve, vysloveně stříká, mizerná atmosféra a hodně příjemný soundtrack... Cokoliv dalšího psát je zbytečné, stejně za pár dní zapomenu, že tento kus vůbec existuje... ()

LION-MR.T

Viděno na youtube. Ten kdo nemá jasno jakej je rozdíl mezi hororama typu A,B a C,tak aby měl jasno. INTERWIU S UPÍREM je áčko,sice u mě moc nevedlo. B je třeba PÁTEK 13.ÉHO a céčko je Satan's Blade. Dvě zlodějky vykradou banku,zastřelí obě pokladní a utíkaj do hlubokého lesa schovat se v chatce. Solidní začátek se zkurví tím,že jedna zlodějka zabije druhou,tu zas někdo cizí zapíchne a šerifové kromě mrtvol najdou krvavý ornament na zdi. Pak se to,už veze samo. Nějací lidi jsou v chatce,bohužel viděl jsem to v originále,tak přesný důvod proč tu jsou nevím. Jen samé kecy,žádné umělé lekačky co by pokus nás udržet sledovat film dál,až s posledními minutami se to začne tvářit jako horor. Scénář k filmu a produkci a režii měl jeden člověk,který měl s tímto filmem jedinou zkušenost. Další,který nic jiného,už nenatočil. Zato měl podobný hudební vkus,hudba se vcelku vydařila a více méně pasovala do jednotlivých obrazů. Jinak herci nehráli kupodivu špatně,ale docela solidně. Přesto nudný nezáživný horor s mizernou režií jen s dobrou jednoduchou hudbou. ()

Zupan_ odpad!

Strašne lacná záležitosť nulový herci, otrasná kamera a nuda ,cele to má nádych domáceho filmu.Akosi neviem pochopiť ako môže taká pičovina vobec uzrieť bluray... asi to bude tým že sa vela ludí dalo v požičovňi kedysi oklamať celkom zaujímavým obalom tak mysleli že im to prejde zas. ()