Prohra

(amatérsky film)

Ssoumess

I když má prohra hodně slabejch momentů, tak má i pár velice slušnejch. Dal bych normální průměr, ale dostává mě Milanova kamera, takže o jednu navrch. ()

hirnlego odpad!

Hlavní Letochův flájboj nějak tloustne a hnusne; první hardcorz erotická scéna!§ A hroší vejlet k móři byl z papučovy kapsy? ()

Rosana

Trochu zběsilý filmeček. Zpracování je trochu pošetilé, ale rozhodně film nese myšlenku a zabývá se vážným tématem. ()

choze

PROHRA se bere hrozně vážně (melodramatický název, úvodní citát, závěrečná statistika) a přitom klouže po povrchu a sotva se rozjede, skončí. Ono jen vybrat si silné téma na kvalitní film nestačí, naopak mě takhle banální zpracování tak závažného tématu urazilo. Z drobností mi tam třeba nesedl ten ultraromantický David Gray ke scéně ovíněného sexu na jednu noc. A zase ten bezradně otevřený konec... (takže ten hrdina byl regulérní děvkař?). Ale nezáměrně vtipná dramatická hláška na záchodě "JSEM V HAJZLU!" mě dostala :) ()

GigaPudding

Prohra je námětově nejspíš asi opravdu vážná, ale bere se až příliš vážně, jak už tu v komentářích padlo. Obsah tohoto videa je zase neúměrně natáhlý vzhledem k obsahu, ale tentokrát se alespoň dění maličko proměňuje a nějak postupuje dopředu. Co ale rozhodně tomuto dění neprospívá je úplně absolutní předvídatelnost, která asi fakt nemohla být záměrem autora, když v úvodním slově vůbec ani nenaznačuje co je hlavním námětem. Rozhodně ale nebude žádným spoilerem, že jde o HIV po nechráněném sexu na jednu noc, protože hlavní hrdina má napsáno na čele "budu podvádět" už ve scéně loučení se svou přítelkyní a prakticky polovina následujících záběrů diváka přímo natlačí tady k tomuto odhalení ještě dřív než se tak opravdu stane i kdyby byl ten divák snad i slepej. Okamžitě poté jde hlavní hrdina do nemocnice, takže divák už ví o co jde a může to v klidu vypnout a to je hlavní chyba, protože tímhle absolutně skončí jakákoli zápletka nebo "drama". Následuje už jen dojezd do těch patnácti minut stopáže, ve kterém si divák všimne především velmi špatných herců a podivným způsobem napsaných dialogů. Chápu, že je to amatérské video, ale na autorově místě bych asi nenechávala všechno na prvním správně odrecitovaném (odrecitovaném, ne zahraném) dialogu s tím, že máme hotovo, protože takhle to prostě nemá vůbec žádný účinek. Zaslouží si to ale určitě lepší hodnocení než video Destiny, kterému nechci dávat odpad, aby měl autor aspoň teda něco za snahu, protože tady se alespoň trošku něco děje a posunuje se to dopředu přinejmenším lehce se měnícím prostředím. :) ()

• Ocenění na soutěžích amatérského filmu: 2010: Krajské kolo CSNFT ČR Kroměříž - 2.cena; 2010: Filmový festival Veselý Jelen - Čestné uznání (Dannyell)