Tvoj snúbenec, môj milenec

• Česko Tvůj snoubenec, můj milenec (viac)

Na oslave svojich tridsiatych narodenín sa Rachel (Ginnifer Goodwinová) začína trápiť pocitom, že život jej nevychádza celkom podľa predstáv. Má síce skvelú prácu v prestížnej právnej kancelárii na Manhattane, to jej ale k šťastiu nestačí. Spokojné flirtovanie jej najlepšej kamarátky, krásnej a energickej Darcy (Kate Hudsonová) so svojím okúzľujúcim snúbencom Dexom (Colin Egglesfield) ešte podčiarkne Rachelin pocit osamelosti a smútok, že večer bude opäť odchádzať domov sama. Tentoraz sa však ráno prebudí vedľa Dexa, svojho spolužiaka z univerzity - a snúbenca Darcy! Rachel ani Dex si nedokážu vysvetliť, ako mohli nechať všetko zájsť tak ďaleko, a snažia sa zabudnúť na spoločne strávenú noc. Svadba Darcy a Dexa sa blíži a Rachel si začína uvedomovať, že nečakaný románik s Dexom možno nebola chyba. Stojí teraz pred ťažkou voľbou - uprednostní priateľstvo s najlepšou kamarátkou, alebo zabojuje o lásku svojho života? (TV JOJ)

KristKrist

Prúměrná nebo-li spíše typická romantická komedie,která obsahuje rádoby tu onu ´´romantickou´´ zápletku. Takových filmů je. Přesto můžu říct,že jsem se docela bavila,líbilo se mi herecké obsazení,i když pro mě kromě Kate Hudson bylo docela neznámé. ()

rhodos

Příjemná průměrná americká romantická komedie na jedno shlédnutí. Plusem bylo obsazení Johna Krasinski do role Rachelina kamaráda Ethana, který byl velmi zábavný. A Kate Hudson už má pomalu patent na tyto romantické komedie. ()

+sfinx+

Ne, opět nepochopím, kdo by si mohl zalíbit předem jasný vývoj tohoto dalšího zástupce z řady předvídatelných ohraných romantických filmů. Když si zapnu film a ještě v úvodu správně předpokládám celý vývoj a konec, tak je něco špatně. Abych byl upřímný, začal jsem asi deset minut před koncem o svém odhadu pochybovat, což zvedlo můj zájem a co by se mohlo projevit i na hodnocení, pět minut před koncem se ale pochyby opět rozplynuly a tupý a vcelku i špatný konec (pro toho, kdo se celou dobu neupíná jen na tu jednu dívku) zase srazil hodnocení dolů. Nejdříve jsem nechtěl vůbec hodnotit, protože už sám žánr nepatří mezi mé oblíbené, hodnotit ale budu, protože i tady jsem našel lepší, dokonce i mé oblíbené filmy. ()

len.tilka

Taková normální tahanice o kluka, který se tváří, že má jasno a přitom je naprosto mimo a nejradši by měl obě najednou, hlavně žádný důležitý životní rozhodnutí. Nakonec se ale samozřejmě rozhodne tak, jak se už od začátku předpokládá. Samozřejmě Hudson si až v posledních 10 minutách všimne, že něco nehraje. Škoda, že k tomu nedošlo dřív, bylo by to mnohem zajímavější! ()

natali.sek

Snad první film kde jsem Kate Hudson opravdu neměla ráda a pomyslela si, že je hloupá. Tak dobře hraje, že jsem ji to ve filmu uvěřila. Od začátku jsem fandila hlavní hrdince Ginnifer Goodwin a její "tajné" lásce Colinu Egglesfieldovi. Film má hlavní dějovou linku a i když mě někdy nudil nebo se mi nelíbil, celkový dojem je dobrý. Tento žánr filmů mám ráda a tak bych se na to podívala i přes špatné hodnocení. Film mě nezklamal, ale ani přímo nepotěšil. Byl to takový průměr, ale i tak jsem dala 4*, protože film s tímto žánrem jsou časté, ale jsou i mnohem horší děje než tady. ()

splaty

Myslím, že 53% je málo. Já jsem se kupodivu zasmála, Steve Howey mi nevadil, Kate Hudson dostala co si zasloužila, trochu škoda, že Colin Egglesfield nevěděl co chce a klaďák John Krasinski nedopadl trošku lépe. ()

Pallushi

Ano, já vím. Je to průměrné, je to laciné a předvídatelné ale... Něco na tomhle filmu mě dostalo. Možná přesvědčivý herci, letní atmosféra a nebo opravdovost příběhu. Chápat Rachel, jako tu dívku věčně skrytou ve stínu své kamarádky, je velmi snadné. Ano, Dex by nemusel být tak až nepřirozeně hezký, Darcy tak příšerná a Marcus takový vůl. Ale na druhou stranu je tu postava Ethana, který někdy vážně hloupé chování velmi vtipně komentuje. Takže ano, já vím. Ze spousty důvodů je to film trochu hloupý, ale nějak mě tenhle film dostal a já si ho opravdu dobře zapamatovala. ()