Svadobný obrad

Začínající newyorský spisovatel Sam a jeho starý kamarád Marshall vyrážejí na pánskou jízdu. Marshall se těší, že prožijí pár odpočinkových dnů, plných zábavy, netuší však, že Samovy plány jsou zcela jiné. Samovým cílem je proniknout na svatbu Umy Thurnan, kterou miluje a zabránit tomu, aby se vdala... (oficiálny text distribútora)

Lencuccia

Zatím dávám jednu hvězdu. Viděla jsem počáteční půlhoďku a pak jsem to po kouskách proklikala až do konce. Čekala jsem vtipnou komedii, ale tedy neobjevila jsem tam ani jediný džouk. Ještě případně hodnocení přehodnotím, až na to kouknu souvisle, ale dnes bohužel nemám na něco podobného náladu. Přišlo mi to jako strašlivá nuda. Ta jedna hvězda je za konec - za poslední scény. To byl dobrý nápad. Už jsem čekala, že se mi potvrdí neblahá předtucha o naprosto tuctovém zakončení. ()

Juto

Toto je taký krásny film. Nielen vizuálne, ale aj rozprávajúco. Michael Angarano je fascinujúci a pôsobivý. Myslím, že by som nemohol napísať dostatočnú pochvalu za jeho prácu v tomto filme. Získa si vás a robí to tak šikovne. On vás rozosmeje a rozplače, zatiaľ čo vy mu tajne fandíte. Všetci herci boli obsadení perfektne a spolupracujú veľmi dobre. Uma je prirodzená a ohromujúca. Film má trochu vzhľad Wesa Andersona, ktorý pôsobí trochu vintage a udržuje vaše oči po celý čas spokojné. Teším sa na ďalšie filmy Maxa Winklera v budúcnosti. Je to vzácny druh talentovaného rozprávača príbehov, ktorého potrebujeme viac. 6/10 ()

BOURQUE

Veľmi slabý snímok jak z režisérskeho tak i z hereckého uhla. Nevýrazné herecké divadlo (keď sa to vôbec dá nazvať takto) a nevypracovaný scenár. Jedine na U. Thurmanovej som videl nejakú snahu zachrániť to, čo sa dalo. Ale teraz ani ona nedokázala nemožné. Osobné hodnotenie: 59% (*) ()

romanz123

Hlavním problémem tohoto filmu je podle mě scénář, kdy se jednotlivé postavy předhánějí v tom, kdo bude jednat neuvěřitelněji a nepochopitelněji. Navíc je to na komedii žalostně málo vtipné, takže doporučit to lze snad jen nekritickým obdivovatelům Umy Thurman, která zde ale stejně působí poněkud unaveným a sešlým dojmem. Stručně řečeno to není úplný odpad, ale dost slabota. ()

Kingjiri

Na tenhle snímek jsem koukal hlavně kvůli jménu Umy Thurman ve výčtu herců, protože jsem si řikal, že to zase taková blbost být nemůže a taky nebyla. Neni to jenom komedie, ale taky koukatelné drama o vztazích mezi bývalými partnery. Navečer jsem sháněl něco nenáročného a oddechového a to je přesně Ceremony. SPOILER: Navíc je sympatické, jak je na konci pěkně zbořeno jedno velké žánrové klišé, to jsem opravdu nečekal a velmi mile mě to překvapilo. Holt i takhle to občas (většinou) v životě chodí:) KONEC SPOILERU Je to prostě takový skromný snímek, který si na nic nehraje a člověk se u něj odreaguje. Především za velmi sympatický konec dávám tři hvězdy. ()