Ultimate Parkour Challenge

Športový / Reality-TV
USA, 2009, 43 min

Scenár:

Gregory Poppen

MTV přináší světově nejrychleji se rozvíjející extrémní sport poprvé pro americké publikum v Ultimate Parkour Challenge. Parkúr je sport prakticky bez omezení. Sportovci běží co nejefektivněji z bodu "A" do bodu "B", ale na rozdíl od atletický závodů, se parkúr provádí v jakémkoli prostředí a za každých podmínek. Zdi, auta, schodiště, zábradlí, střechy a třímetrové mezery mezi pětipatrovými budovami. Síla běžců ke skoku, přetočení, lezení, přeskoku a letu jim dopomáhá k překonání překážky v cestě a ke zvýšení rychlosti.
MTV Ultimate Parkour Challenge se snaží vystihnout podstatu hnutí s novou speciální sportovní soutěžní událostí, která jistě nadchne publikum. Osm světově nejlepších tracerů vzdoruje gravitaci a předvádí nadlidské schopnosti ve zdánlivě snadné disciplíně. Tři kola soutěže nakonec korunují jednoho vítěze s odměnou 10.000 dolarů a titulem Ultimate Parkour Champion. (c.tucker)

c.tucker

Úžasná podívaná na chlápky co to fakt umějí, soutěžit v tom mi přijde dost divné, jelikož má každý dost odlišný styl, ale podivána je to senzační. Pracky co má Livewire jsou neuvěřitelné, co vše s nimi dokáže, klobouk dolu před ním i všemi ostatními. Možno vidět ZDE! ()

sergiokish

Jediné co řeknu je že parkour není o závodění,nejde tam o to kdo je lepší a kdo horší,všichni kdo dělají pakrour jsou si rovni,někdo to umí akorát míň a někdo zase víc,proto tak malé hodnocení jinak je parkour vážně skvělej. ()