Poceluj sestry

• Rusko Поцелуй сестры (viac)
všetky plagáty

hygienik

Trochu SPOILERu sa tu nájde!! Niečo tak veľmi experimentálne som už dlho nevidel. Všetko v tomto filme bolo neobvyklé. Len dejová línia bola až hriešne jednoduchá a vlastne už názov Pobozkaj sestru prezrádza všetko. Pre ten nerozpracovaný dej dávam len 4 hviezdy, ale pri troche scenáristickej múzy by to malo aj na 5. Zábery boli občas mierne rozostrené a jasné svetlo v pozadí záberov vytváralo výrazný zaujímavý kontrast. Farebné zábery sa miešali s čiernobielymi. Najčastejším typom záberu bol veľký detail, čo umocňovalo dojem, že ide o komornú drámu. Strih bol po zvukovej a vizuálnej stránke zvýraznený -záber prešiel do zrnenia ako v pokazenej TV sprevádzanom piskľavým tónom. a až potom nasledoval nový plne "funkčný" záber.To všetko sa odohrávalo v pochmúrnom Sankt Peterburgu, kde rodičia sú tí nechápaví mimoni a internet riešením väčšiny problémov. Isté je, že sa tento film oplatí vidieť, ale nie každému sa bude páčiť. ()

rivah

Vizuální a auditivní experiment o dvou náctiletých sestrách, jejich rodičích a náznacích známostí. Odehrává se v současném Petrohrade...Poněkud zmatené.(max.50%) ()