Najlepší kamaráti Rick a Fred (Owen Wilson a Jason Sudeikis) sú obaja ženatí už pekných pár rokov. Keď začnú doma prejavovať známky nespokojnosti, rozhodnú sa ich ženy (Jenna Fischer a Christina Applegate) pre odvážny krok k záchrane ich manželstiev: udelia manželom "týždeň bez záväzkov" – teda týždeň úplnej slobody, kedy si môžu robiť čokoľvek budú chcieť. Bez otázok. Najprv sa to zdá ako splnený sen, ale Rick a Fred čoskoro zistia, že ich očakávania od života „singles“ sú úplne mimo realitu. (TV Markíza)

Mexican82

trochu slabsi letny komedialny priemer. Napad dobry, sem tam sa podari nejaky ten vtipek. paradoxne najusmevnejsi boli komplici hlavnych hrdinov, skoda tak malo priestoru. Za poslednu scenu proste patri 3/4 hviezdicky extra ()

legenda2

Presný príklad, ako sa nemajú robiť komédie... Nuda, nuda, nuda - to sú jediné tri slová charakterizujúce túto podpriemerne natočenú "koninu". Znovu jeden zbytočný film. ()

Austy

Lehce perverzní odlehčená komedie vás zavede do světa čtyřicátníků, kteří vzpomínají na své mládí a posedlost sexu jim rozhodně nechybí. Pro uchování manželského pouta se jejich ženy rozhodnou jim dát týden absolutní volnosti a muži se jí snaží využít, i když, musíme si přiznat, už to není jak za mlada. Nemohu tvrdit že tato komedie patří mezi špičky svého žánru, ale vtipné hlášky a atmosféra vás celkem slušně pobaví ()

Ajvo69

Nejedná se zrovna o inteligentní zábavu, ale já se bavil slušně. Některé narážky hodně pobaví. Např. podívejte se na mou Toyotu Prius. To víte, ekologie. A vedle zaparkovaný Hammer. ()

DJago odpad!

Naprostý odpad, nechutné, nevtipné, nezajímave, neimspirující a tak bych mohl pokračovat. Od romantické komedie čekám romantiku a ne zvrácenost a vtipné situace a ne naprosto nudný děj. Tento film je naprostý propadák. Jindy zábavný Owen Wilson v tomto snímku klesl na uplné dno. :( ()

kopcicek

absolútne nesúhlasím s posledným komentom, pretože podľa mňa, táto komédia bola veľmi, veľmi, veľmi dobrá. Nechýbalo jej nič, mala ten "správny" humor, mala tam správnu dávku náznakov ako na erotiku, úchylnosť a podobne. teda všetko to, čo je potreba na správne odreagovanie. Ja osobne som ju videl už niekoľkokrát a vždy sa zasmejem. Odporúčam všetkým tým, čo sa chcú odreagovať a dobre zabaviť:!!! ()

matkoslav1

Myslím, že třípětinové hodnocení sedí k tomuto snímku neméně skvěle, jako svěžest Owena Wilsona, gagy jsou dobré, ale na víc než upocené 3 hvězdičky se tato komedie dostat nemůže. Na to je až přespříliš malomyslná. Ale za zhlédnutí to na odpočinek stojí ;o) ()

rhodos

Nudná a nezáživná komedie, která ukazuje, jak nemá vypadat komedie. Sice zajímavý námět s propustkou od rodinného života, ale značně nedotažený scénář a humor žádný. Herecký tým se sice skládá z kvalitních a osvědčených herců, přesto mne vůbec nezaujali. ()

Kachna182

Owena mám ráda, takže jsem se těšila i na tenhle film, ale po shlédnutí mám takové rozporuplné pocity - nějak nám chlapec začíná pupkatět. Asi ho mám raději, když rejpe co Jackieho Chana a řádí spolu na divokém západě. Jinak Farrely bros nezklamali i přesto že byli mezi docela dost dobré komediální scény nacákaný rádoby romantiky s pokusem o taťkovskomanželovský kecy. Co jsem si z filmu odnesla za moudro: Když chceš na golfu žrát mařkový sušenky, tak polož kabel raději doma. ()

JimmyMcNulty

První půlhodina mě málem odradila, ale naštěstí jsem u filmu vydržel. Zbytek filmu byl skvělej. Výborná dvojka Wilson - Sudeikis, spousta výborných scén. Komedie nejsou mým nejoblíbenějším žánrem, ale u této sem se upřímně smál. 70%. ()

Kosarpa1

Když jsem tento film viděla poprvé, řekla jsem si, že je to jen další průměrná americká romantická komedie. Nakonec jsem v něm nalezla přece jen něco, co Týden bez závazků "vyhodilo" trochu výš nad průměrnost. Dost možná to byl Owen Wilson, jakožto můj oblíbený herec. Nenáročný kousek, který určitě neurazí. 65% ()

Lucisek

Ženy dají volno svým mužům a ti se na nic nezmůžou, protože zjistí, že své ženy milují, a tak jim to nemůžou udělat, za to ženy je peskují za to, že se pouze otočí za jinou dívkou, ale nakonec jedna z nich zahne s prvním chlapem, kterého potká. Kdo tenhle scénář vymyslel... A konec naprosté klišé. Ona mu zahne, ale on nic nechce vědět a rád se k ní vrátí. Film byl naprostá ztráta času. ()

PinkButterfl

Na tomto filme som bola v kine a druhý krát som ho videla až nedávno. Príliš som si ho už nepamätala, len som si spomínala, že ma príliš neoslovil a bol pre mňa priemerný. Po opätovnom pozretí som si uvedomila, že môj úsudok z kina sa ani po 2 rokoch príliš nezmenil. Hoci je Owen Wilson jeden z mojich najobľúbenejších hercov, tento film ma príliš nenadchol. Scény, ktoré mali byť vtipné, mi väčšinou pripadali vulgárne a nevkusné. Viac sa mi páčila dvojica Rick a Fred a jediné, čo ma najviac zaujalo, je samotná myšlienka filmu a to, že hoci manželia dostali týždeň "voľna", kedy sa mohli správať, ako by neboli ženatí, svoju šancu nakoniec nevyužili ani Rick a ani Fred . ()

Kritik

Ačkoliv je předem jasné, jak to dopadne, já se bavil. Humor není trapný a víceméně to drží až do konce. Pro příjemný páteční večer je to více než dostačující. ()