Borci z Blue Mountain State

• USA Blue Mountain State
Komédia / Športový
USA, (2010–2011), 14 h 29 min (Minutáž: 21–29 min)

Darin Brooks, Alan Ritchson, Chris Romano, Ed Marinaro, Meghan Heffern, Leah Renee, Denise Richards, Tod Fennell, Kelly Kruger, Sinqua Walls, Alex Weiner (viac)

Rozjařená komediální série o americkém fotbalu sleduje tři mladíky, kteří se snaží protlouct programem školní fotbalové ligy amerického Středozápadu.  Alex je talentovaný rozehrávač, spokojený se svojí pozicí na střídačce a rozjetými mejdany se školním maskotem Sammym. Na druhé straně je Craig, kterého plán na rychlou kariéru do profesionálního sportu kontroluje jeho přítelkyně. Povede se těmto čerstvým zelenáčům vybalancovat fotbal, holky, školu a nonstop buzeraci? (oficiálny text distribútora)

Leachim_

Konečně seriál, který se s ničím nepárá. Rozhodně nesouhlasím s přirovnánim s prcičkama, tohle je absolutně jinej level. Hlavní trio ve složeni 2 nejlepších kamarádů(který mi mimochodem děsně připoměli mě a mojeho ex-spolubydlícího) a ambiciózního černocha za kterého rozhoduje přítelkyně seriál táhnou sice dobře, ale naprosto nejlepší je postava kapitána Thada, tenhle člověk je naprosto geniální herec a jeho ječení a přiteplený nápady vždy spolehlivě rozesmějí. Hromada koziček, chlastu, drog a vtipu vás dostanou na konec série ani nebudete vědět jak a budete chtít další a další přídavek. Veliká škoda že jsou jen 3 krátké série. ()

ggggg

Seriál je naprostej nářez, všimnul jsem si ho jen pouze čistou náhodou na internetu. Už od začátku mě to neskutečně chytlo a hned jsem začal fandit skoro všem postavám (Nejlepší je neurotickej, steroidama posedlej, věčně sfetovanej Ted, kterej se vozí po záložním týmu). Stále pořád se musím u seriálu smát, jelikož i když je to místama výrazně přehnaný, tak se v určitých situacích také dokážu poznat. Let's go Blue Mountains! ()

dalver

Prvé dve série sú amatérska sračka, ktorú ako-tak drží zábavná postava Thada (Ritchson), ale zas chápem, že ja nie som cieľovka. Kostrbaté a amatérske, nevyvážené s trápnymi momentami. Telesnými tekutinami a nudou prekypujúce. Až v tretej sérií sa konečne pritalčilo na pílu. V momentoch, keď sa vedelo, že show končí prišli koenčne uchádzajúca séria a viac ako dobré posledné dva diely, ktoré v mojich očiach úbohu úroveň pozdvihli aspoň na tie dve *. ()

Priest

Sex, drogy, sex, sport, drogy, sprostá mluva, drogy, sport. Snad sem na nic nezapoměl a shrnul celé BMS, celé 3 sezóny sem se smál. ()

Sashmen13

Je to jízda, ke konci je ale vidět, že to postupně ztrácí šťávu a skončilo to tak akorát. Thad (aka kevin) je můj novej best Stifler! ()

Dusty56

Rozhodně nelituju, že jsem seriálu dal šanci. I přesto že první polovina první série byla slabá, celá druhá série ještě slabší a první polovina třetí série také nic moc. Všechno mi to totiž vynahradily druhé poloviny první a třetí série, u kterých jsem se bavil neskutečně. Co se týká hereckých výkonů, tak Darin Brooks (Alex) vyčníval hlavně v první sérii, pak mě přece jen začal trochu štvát. Oproti tomu Chris Romano (Sammy) mě štval od začátku až do konce, ale (skoro) vždy v únosných mezích. To takový Alan Ritchson (Thad) se tady předvedl jako úplný herecký antitalent, až mě občas bavil právě tím, jak neumí hrát. Dále Denise Richards (exmanželka Coache Danielse), ta mě možná bavila v její první epizodě, pak mě ale už celou dobu jen štvala a herečka to je vskutku příšerná. A na závěr ještě musím zmínit herecké výkony od představitelů QB Radona a Sammyho sestry Jo Mary. Oba se objevují jen ve druhé sérii (až na výjimku), kterou totálně svým vystupováním zabili. Naštěstí tvůrci dostali rozum a ve třetí už zas pravidelně nebyli. První a třetí sérii si určitě někdy pustím znovu, protože takových seriálů ve svém žánru moc není a tyto dvě série opravdu doporučuju (druhou radši vynechat). A nakonec musím ještě zmínit dobrou hudbu. 70% ()

newSami

Seriál plný prasačín, nechutného humoru a šialeností. Bohužiaľ, ani po treťom diele som sa nezbavil pocitu, že to s tými nechutnosťami preháňajú a nemám už chuť pozerať ďalšie časti. ()

D_Cooper

Objevil jsem tento seriál o vánoční přestávce, kdy nebyly žádné další díly Big Bang Theory. Tak jsem hledal na co kouknout a narazil na BMS. Během jediného dne jsem shlédl celou první sezónu a 9 dílů s druhé a parádně jsem se bavil. Ta postava kapitána týmu je neuvěřitelná... ony jsou tam neuvěřitelné i ty baby (o: ()

Michael08

Nejvtipnější seriál co znám..:D Sympatičtí "herci" spousta holek, chlastu, drog a prostě všeho co tenhle seriál může nabídnout.. Moje nejoblíbenější postava: Randon Randell ;) ()

Kritik

Seriál, který se liší od všech ostatních filmovým prostředím. Příběh je o životě mladých, nadějných hráčích amerického fotbalu na univerzitě Blue Mountain State. Ovšem místo fotbalu se to točí jen kolem sexu, alkoholu a drog. A přesně tohle se líbí mladému obecenstvu. Nehledě na to, že tito "borci" by si to nemohli dovolit ve skutečném světě. Zkrátka to má něco do sebe. Doporučuji především teenagerům ;) ()

pimpmybigmac

Tréning, párty, ženy, chlast, drogy, ujebané situácie. Asi tak by som opísal BMS, seriál o univerzitnom futbalovom tíme. Neskutočne stupídny seriál so stupídnymi postavami, ktoré ale nejde nemilovať. Hlavný hrdina je charizmatický flegmatik, ktorý dá dole všetko čo pred ním neujde na strom, nemá ani záujem hrať - stačí mu byť členom tímu a ťažiť z benefitov. Rozhodne najviac ujebaná postava je kapitán tímu Ted, na ktorom sa proste nejde nesmiať, len čo sa zjaví v zábere. Určite áno tento typ debilného humoru maximálne žeriem, a piatu hviezdičku si seriál zaslúži za ženy v ňom. Blue Mountain State ma ale núti nenávidieť naše školstvo :D ()

hypperbola

Základem pro prvotřídní zábavu je před spuštěním vypnout mozek. Pak si můžete pořádně vychutnat tento, svým způsobem, sci-fi seriál ukazující nám neexistující prostředí vysokých škol v USA. Já se bavil královsky při prvním zhlédnutí a stejně jsem se bavil i při zhlédnutí pátém. No a samozřejmě bezkonkurenčním favoritem je kapitán týmu, jediný a jedinečný (doslova), Kevin ''Thad'' Castle. ()

Krachen

Neviděla jsem prcičky...nemám s čím srovnávat. Hierarchie americké střední školy je mi protivná, tenhle seriál ji doslova uctívá, blbce nesnášim, kromě jediné postavy, jsou tady blbové úplně všichni. Z jedné poloviny BMS staví na sexu, z druhé na dementech... Ale párkrát jsem se fakt zasmála, protože v jádru jsem primitiv :))) ()

Wiceman

Zapomeňte na American pie a jeho další napodobeniny. Dokonce zapomeňte i na legendárního Stiflera. Tohle je prostě náser. Kdo by to byl řekl, že seriál o chlastání, šukání a fetování může bejt taková neskutečná prdel. Jo a taky se tu hraje fotbal :D Bože ale ty kundičky. No prostě nejvíc. ()