Borci z Blue Mountain State

• USA Blue Mountain State
Komédia / Športový
USA, (2010–2011), 14 h 29 min (Minutáž: 21–29 min)

Darin Brooks, Alan Ritchson, Chris Romano, Ed Marinaro, Meghan Heffern, Leah Renee, Denise Richards, Tod Fennell, Kelly Kruger, Sinqua Walls, Alex Weiner (viac)

Rozjařená komediální série o americkém fotbalu sleduje tři mladíky, kteří se snaží protlouct programem školní fotbalové ligy amerického Středozápadu.  Alex je talentovaný rozehrávač, spokojený se svojí pozicí na střídačce a rozjetými mejdany se školním maskotem Sammym. Na druhé straně je Craig, kterého plán na rychlou kariéru do profesionálního sportu kontroluje jeho přítelkyně. Povede se těmto čerstvým zelenáčům vybalancovat fotbal, holky, školu a nonstop buzeraci? (oficiálny text distribútora)

HolkaVBotech

Seriál je převážně o těchto věcech v tomto pořadí: sex, alkohol, drogy, sex, alkohol, fotbal a drogy. Vše se odehrává na univerzitě, vše je trochu přitažené za vlasy, ale ukrutně zábavné. Já sama vyměšovacímu humoru neholduju, ale tomuhle seriálu uděluji čestnou výjimku. V seriálu je na co, tedy spíš koho koukat a pokud se pohybujete v prostředí nějakého týmového sportu, nebo jste na hodně pařící koleji, je tohle ideální odpočinkový seriál pro Vás. Jako devízu považuji i délku (rozuměj krátkost) jednotlivých dílů. ()

hoffman.jan

Sex, chlast, drogy, zástupy polonahých holek a nekončící párty. To vše bez cenzury. Jen škoda, že je to u nás tak neznámé, protože herci jsou skvělí, a některé hlášky a scény jsou opravdu něco šíleného. Hodně mě mrzí, že vznikly jen tři série. ()

Nowasek22

Ač je v tomto seriálu hlavním tématem americký fotbal, paradoxně to ani není tak o fotbalu, jak by člověk čekal. Je to spíše o životech amerických středoškoláků, kteří se rádi napijí, zapaří, rozdají si to s nějakou nádhernou roztleskávačkou (kterých je tu požehnaně), případně požijou nějakou tu drogu. První 2 série byly vynikající, i když jsem v 1. sérii moc nemusel postavu Craiga, který mě zkrátka moc nebavil. Ve druhé sérii ho nahradil skvělý Page Kennedy, který se stal okamžitě mým oblíbeným charakterem, zkrátka, zahrál to výborně. Ve třetí sérii už ale nebyl ani on, což mě dost zklamalo a i proto mi 3. série přišla nejslabší. Každopádně je velká škoda, že se nakonec zřekli 4. série, protože tenhle seriál mě hodně bavil, narozdíl od drtivé většiny Prciček, s kterými je nesmyslně srovnáván. Oblíbené postavy: Vynikající Alan Ritchson alias Thad, Sammy, Radon, Alex. ()

shaacul

Tenhle seriál budete buď nenávidět nebo milovat. Horníček kdysi prohlásil že existuje humor, legrace a sranda. Osobně mám nejraději humor ale občas si člověk chce dát i trochu té srandy. Na Babovřesky moc nejsem a tak jsme BMS velmi uvítal. Americký školský humor(sranda) je hodně specifický a ne každý mu rozumí nebo ho pobaví. Je to šílený, sexistický, plný drog a alkoholu, místy úchylný humor ale jako jednohubka na vypláchnutí mozku po náročném pracovním dni ideální. Najdou se i slabší díly ale seriál se často tváří hodně hloupě aby pak na diváka chytře mrknul. Druhá a třetí série už možná není tak šílená jako ta první ale mě osobně přišly vtipnější. Pro mě nejlepší díly byli ty které vtipně citovali známé filmy. *** ()

MrFarmer

Po skončení 2. série musim přiznat, že tohle je jeden z nejlepších současných seriálů...kdyby tady byla 6. hvězdička, neváhal bych ani vteřinu ji použít. ()

JP84 odpad!

Tak takhle zavádějící znělka a plakáty se moc často nevidí.Tohle není ani o americkém fotbalu a ani o dospívání.Tohle je v prvé řadě jen půlhodinová snůžka keců.Made in MTV se zase pěkně předvedlo. ()

bushmills

Já nevím, jedu už třetí sérii a prostě se skvěle bavím, je to úlet, ale tak parádní, že nestačím koukat:) a ještě k tomu v mém věku, to by mě fakt nenapadlo - doporučuji!!! ()

Jamall

Přesně tohle jsem hledal! Zkusil jsem britské Unbetweeners, ale přece jen tohle je jediná oblast, kdy mám radši humor americký než anglický. Pařby, sexy holky, fotbal, ujetý a místy nechutný humor s hloupýma zápletkama, v podstatě nenavazujícíma příhodama (jak mezi epizodama, tak mezi sériema) a kromě posledního dílu třetí série není vidět žádný zápas. Ale baví to a co je důležitějšího? ()

PatrikP4

Hodně lidí asi tento seriál neosloví, ale mě se líbil. Nic takového jsem v životě neviděl. Člověk co chápe tento humor se vlastně neustále směje. Nejlepší herecký výkon podle mého názoru - Alan Ritchsona alias Thada Castla, mě hodně bavil. ()

StorWik

Yeeaaaah :) ... proč si nezavzpomínat na bezstarostné vysokoškolské studium, kdy šlo v první řadě o to ubalit si jont či se ožrat :) ....sice trochu scifi, ale i tak skvělá oddychovka :) ()

excelent

Originální, sprostý a ujetý ... po první sérii dávám za 5* . Konečně někoho napadlo natočit seriál s takovou tematikou, se kterou sme se doposud mohli setkat jen v celovečerních filmech. ( Po 3. sérii ponechávám stejné hodnocení, mrzí mě že další série se neplánuje) . ()