Mladší o pár let

(relácia)

Reality show je lifestylovým pořadem, omlazujícím tváře a měnícím vzhled jeho účastníků. O prošedivělé vlasy, vrásky a váčky pod očima se postará tým odborníků a stylistů, kteří zároveň představí a přiblíží řadu možností, jak lze vizáž vylepšit. Ke zlepšení zbědovaných těl a tváří pomůže vedle nového oblečení a účesu také využití estetické chirurgie. Pořadem, plným tipů a rad, provádí Sabina Laurinová. (oje)

Stejšn odpad!

Je to hnus, obhajovat nesmyslné operace a ještě považovat za normální, že si na to médiema zmanipulovaný slepičky berou půjčky. ()

MarthyL

Bůh si vyvolil a zavedl Péťu Lesáka do Austrálie a on tam pro nás našel, asi v poušti, spousty skvělých televizních formátů a tak je Péťa vzal se sebou domů a postupně nám pomáhá dohnat a poznat všechny ty pilíře tv zábavy. Moc se těším až dojde i na bělení análu. ()

JARDAHONDA odpad!

Socky a jejich strhané těla....koho to zajímá...Měly na sebe dbát dřív....pak si zadarmíčko nechají udělat pomalu všechny možné plastiky..Klinika si udělá reklamu,Sabinka se zviditelní a jsou všichni spokojení....Trapáci dávám vám =odpad !! Nic jiného si tento stupidní pořad nezaslouží.. ()