I BBC se utne

(relácia)
  • Veľká Británia Miss-Takes
všetky plagáty
Veľká Británia, 2009, 22 min

Žertovně nepovedené záběry z archivů BBC. (oficiálny text distribútora)

WANDRWALL odpad!

Blbina. Jen se čeká na chybu, kterou pak udělají a řehní se tomu, jak jsou díky té chybě vtipní. Je to umělé až na půdu. A hrané. Kdyby to ale uměli, ale neumí. ()

Remivsremi

Aspoň občas si BBC umí udělat ze sebe srandu. Čeští diváci můžou takové výstupy vidět jen na Silvestra, kdy Nova, Prima vysílají své skeče. ()

BluT

Zábavný pořad s bohužel dost narychlo udělanými titulky, které přesně nesedí. Sice to moc nevadí, páč tam není žádná vyloženě zákeřná angličtina, ale může to mást. Jinak většina přeřeků/úrazů je celkem vtipná, takže pokud víte, do čeho jdete, budete se bavit. Vysílá ČT2. ()

Lukoboss

Na pobavení vynikající záležitost. To musí být "úžasnej" pocit, když např. v průběhu zpráv vypadne proud a televizní hlasatel tak mluví do kamery ze tmy atd. :D No prostě paráda... ()

wwwFINKcz

Jsem docela prekvapeny, ze aktualne ma tahle kompilace outtakes a bloopers pomerne nizke hodnoceni. Me to osobne prijde velmi, velmi legracni, zabavne, uvolnujici. Sam nesnesu patos, tady ho je minimum prave proto, ze se boura ta strojenost. Obzvlaste u tak "ctihodne" instituce jakou je BBC. Nektere strihy mne doslova rozesmaly tak, ze jsem pak dva dny mel bolest bricha, jak jsem nemohl ani dychat. Nektere scenky mne zas prekvapily absolutni profesionalitou moderatoru. Napr. dama mezi pstrosy. Ja stal u jednoho a lepila mi zadnice. Tady je jich snad 15 a ozdibuji ji hlavu a ona to zkousi a zkousi a zkousi a zkousi znovu a znovu. Klobouk dolu ;)) V kazdem pripade je to PARADNI A VKUSNY sestrih. Pro uvolnene pobaveni rozhodne jedna z nejlepsich a nejprijemnejsich kompilaci. A jeste dodam, ze fakt nemam rad ty youtube vtipno-setrihy, kde si neustale nekdo ublizuje - pady z kola, na zabradli apod. Vzdy se u toho akorat bojim, ze se nekomu neco stalo. Tady u toho mam klid a venuji se pouze tomu, ze mne to od SRDCE rozesmeje. Je to cista zabava, nezna a neagresivni. A pokud rozumite solidne anglicky, pak uslysite jazykove nuance, ktere delaji tyto scenky jeste jednou tak lepsi ;) Ja davam 100% ()