Neumírejme mladí

• Veľká Británia Don't Die Young
všetky plagáty

Dokumentární série BBC vám detailně představí lidské tělo. (oficiálny text distribútora)

ArsenalEagle

Zajímavý a celkem dobře srozumitelný dokument o lidském těle, který je provázen sympatickou mladou doktorkou/herečkou. Jednu hvězdičku si ale musím odpustit, a to kvůli někdy až zbytečně natahovaným a opakujícím se situacím, kterých je svět dokumentů plný ()

rakovnik

Mladá sympatická paní doktorka je také šikovná malířka. Provede vás taji našeho těla důkladně, zajímavým způsobem a poutavě. Skvělé dílo BBC, které si troufám tvrdit, zaujalo i teenagery! Po zhlédnutí se mi už mnozí nediví, jak často přirovnávám lidi k prasatů. Kdo se podívá, pochopí :-) ()

Lukoboss

Není to vůbec špatnej dokument. Během třiceti minut se seznámíte s problematikou lidského těla a jeho orgánů. Výklad je dobře srozumitelný i pro laiky a poměrně zábavně zpracovaný, takže se po chvíli oprostíte od toho, že vlastně sledujete dokument, kterej do vás hustí nějaký informace. ()

Amper01

Musím říct, že se autoři opravdu snažili a je to opravdu zajímavě podané. Místy možná ale až trochu detailně a nechutně. ()

pOne

V jádru celkem zajímavá dokumentární série BBC s mladou doktorkou Alice Roberts - prakticky zaměřená na běžný každodenní život. Nicméně pojetí některých pasáží "do komerčna" (příště uvidíte...., několikrát opakovaná fakta, násilné přiblížení běžnému životu aj.) mé hodnocení sráží. I přesto má smysl tuto sérii shlédnout a něco si z ní třeba vzít. --- Po shlédnutí druhé série zvyšuju hodnocení na ****. ()

kritkMd odpad!

Miluji Britské seriály, filmy i dokumenty, ale tohle. Toto je asi nejhorší "dokumentární" seriál co jsem kdy viděl. Žena vysvětluje "týnejdžrům" jak se starat a zajímat o svoje tělo. Je to takový typický seriál který pouští učitel ve škole když se nudí a nechce haranty nic učit. ()

Caesius S.

Příjemná osvěta týkající se zdravého životního stylu a funkcí našich základních tělesných orgánů. Tento seriál má svůj smysl pro moderní "civilizované" národy, není náhodou, že vznikl ve Velké Británii, která je klasickou baštou civilizačních chorob. Hostitelkou a hlavní demonstrátorkou je sympatická slečna, takže se na to dobře kouká. ()